Pastarosiomis dienomis pasirodant pranešimams apie galimai emocinius sunkumus patiriančių žmonių elgesį, priimtus sprendimus, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija primena, kad Lietuvoje veikia ne viena pagalbos linija, kurioje savanoriai ir savo sričių profesionalai yra pasirengę suteikti pagalbą, išklausyti, patarti ar tiesiog pasikalbėti. 
Maisto papildai, dar vadinami maisto papildais, - tai produktai, skirti papildyti jūsų mitybą ir suteikti maistinių medžiagų, kurių galbūt negaunate pakankamai. Šie maisto papildai - nuo vitaminų ir mineralų iki vaistažolių ir fermentų - yra populiari priemonė bendrai sveikatai gerinti ir konkretiems mitybos poreikiams tenkinti.
Ar naudinga vartoti sultis, tai dažnai kylančių diskusijų klausimas. Elektroninėje erdvėje gausu prieštaringos  informacijos apie sulčių naudą bei žalą. Tačiau sprendžiant šį klausimą verta žinoti apie kokias sultis kalbama. Prekybos centrų lentynose besirikiuojančios ryškiaspalvės sulčių pakuotės rodos tik ir kviečia nusipirkti ir mėgautis.
Puslapis 1 iš 14