Pastarosiomis dienomis pasirodant pranešimams apie galimai emocinius sunkumus patiriančių žmonių elgesį, priimtus sprendimus, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija primena, kad Lietuvoje veikia ne viena pagalbos linija, kurioje savanoriai ir savo sričių profesionalai yra pasirengę suteikti pagalbą, išklausyti, patarti ar tiesiog pasikalbėti. 

Maisto papildai, dar vadinami maisto papildais, - tai produktai, skirti papildyti jūsų mitybą ir suteikti maistinių medžiagų, kurių galbūt negaunate pakankamai. Šie maisto papildai - nuo vitaminų ir mineralų iki vaistažolių ir fermentų - yra populiari priemonė bendrai sveikatai gerinti ir konkretiems mitybos poreikiams tenkinti.

Ar naudinga vartoti sultis, tai dažnai kylančių diskusijų klausimas. Elektroninėje erdvėje gausu prieštaringos  informacijos apie sulčių naudą bei žalą. Tačiau sprendžiant šį klausimą verta žinoti apie kokias sultis kalbama. Prekybos centrų lentynose besirikiuojančios ryškiaspalvės sulčių pakuotės rodos tik ir kviečia nusipirkti ir mėgautis.

Lietuvoje, kaip ir visoje Europoje, sparčiai senėja visuomenė, dėl to vis aktualesnės tampa senjorams priklausančios socialinės paslaugos. Jonavos savivaldybėje 2023 metų duomenimis gyveno 12 450 pensinio amžiaus asmenų, iš kurių šiuo metu paslaugas gauna tik 183 – pagalbą į namus arba dienos socialinę globą.

Odos priežiūra yra neatsiejama kasdienybės dalis, kuri ne tik padeda išlaikyti odą sveiką ir gražią, bet ir suteikia pasitikėjimo savimi. Tai apima reguliarų odos valymą, drėkinimą bei apsaugą nuo saulės spindulių. Kasdienė odos priežiūra padeda išlaikyti odos drėgmę, mažina jos senėjimo požymius ir apsaugo nuo įvairių žalingų aplinkos veiksnių poveikio. Svarbu prisiminti, kad kiekvienas žmogus turi skirtingą odos tipą, todėl svarbu rasti tinkamiausius produktus, atitinkančius konkrečius odos poreikius.

Puslapis 1 iš 20