Jau šį šeštadienį, rugsėjo 23 d., startuoja 2023-2024 metų Lietuvos futsal A lyga, kurioje vėl varžysis dešimt komandų. Visgi, šiemet lygoje įvyko ir kai kurių pokyčių. Joje šiemet varžysis dvi naujos komandos: „Kėdainiai United“ ir Kauno r. FC „Hegelmann“. Prieš naujojo sezono startus savo mintis apie artėjančias varžybas salės futbole išsakį jau kelis metus prie Jonavos „Vikingai“ komandos vairo stovintis treneris iš Ukrainos Aleksandas Danylenko. Šis treneris pasidalino  mintimis ne tik apie komandos komplektaciją, bet ir apie jos priešsezonio varžybas, supertaurę ir amžiną kovą su „Kauno Žalgiriu“, regresuojančiu teisėjų darbu...

Pirmadienis, 18 September 2023 11:09

Skaudus antausis Panevėžyje

Parašė į Futbolas

2023 metų Lietuvos futbolo federacijos Optibet pirmosios lygos čempionate praėjusią savaitę buvo žaidžiami 22-ojo turo  susitikimai. Iki sezono pabaigos komandoms liko sužaisti ne tiek daug rungtynių, tačiau jau dabar lygoje verda aistros dėl Marijampolės MML City komandos.

Pirmadienis, 18 September 2023 10:36

Įveikti žalgiriečių vėl nepavyko

Parašė į Futbolas

Praėjusį savaitgalį Naujojoje Akmenėje vyko 2023 metų Lietuvos futbolo federacijos futsal supertaurės turnyro finalai. Atsisakius turnyre dalyvauti praėjusio sezono bronzos medalių laimėtojai „Gargždų pramogų“ ekipai, jos vietą užėmė pernai trečią vietą reguliariajame sezone užėmęs Mažeikių VIP klubas. Be mažeikiškių į kovą dėl supertaurės stojo pernykščio sezono finalininkai „Kauno Žalgiris“ ir Jonavos „Vikingai“ bei pavadinimą pakeitęs „Akmenės kraštas“.

Per 2023 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) pirmosios  lygos čempionatą jau ne kartą Jonavos futbolo klubą krėtė įvairios permainos. Šiame sezone vyksta ne tik žaidėjų rotacija sudėtyje, bet prie trenerio vairo stojo jau trečiasis treneris. Sezoną pradėjo Rolandas Čepkauskas su Gediminu Zdanevičiumi, vėliau vairą perėmė treneriai iš Moldovos, o dabar vairą perėmė pats Eisvinas Utyra. Pasirodo, pasikeitimas jau davė vaisių ir pagaliau po ilgo laikotarpio atėjo ir sėkmingas periodas.

Dešimt Lietuvos futsal A lygos klubų rugsėjo 23-ąją pradės naują 2023-2024 metų sezoną. Kaip ir daugelį metų prieš tai, čempiono titulą gins „Kauno Žalgiris“. Savaitę iki sezono pradžios tas pats „Kauno Žalgiris“ gins ir LFF futsal Supertaurės titulą.

Puslapis 1 iš 143