Paskelbtas Futbolas

Tautvydas Eliošius su „Lietava“ bandys „Sūduvai“ sugadinti šventę

Trečiadienis, 17 August 2016 14:22 Parašė 

Jonavos „Lietava“ rugpjūčio 17 d. vyksta į Marijampolę, kur susitiks su į pirmąjį „SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelės trejetą grįžusia „Sūduva“. Tačiau jonaviečiai žada rimtą kovą ir neketina leisti varžovams lengvai įsitvirtinti trečioje vietoje.

Vieneriomis varžybomis mažiau sužaidę marijampoliečiai (40 taškų) yra iškovoję keturias pergales iš eilės, o paskutiniame XXI ture pirmi praleido įvartį, tačiau vėliau atsitiesė ir įmušė du bei 2:1 įveikė Utenos „Utenį“. Tuo metu jonaviečiai (6 vieta, 18 taškų) jau ketveriose varžybose, iš kurių trys susitikimai buvo su lygos lyderiais, deja, neiškovojo pergalės. Paskutinį kartą „Lietava“ 1:2 turėjo pripažinti Kauno „Stumbro“ pranašumą.

Iš viso „Lietava“ ir „Sūduva“ šiame sezone buvo susitikusios tris kartus. Pirmasis šių klubų susitikimas sezono pradžioje baigėsi lygiosiomis. Tuomet ilgai pirmavę jonaviečiai tik varžybų pabaigoje praleido išlyginamąjį „Sūduvos“ įvartį. Balandį Marijampolėje namų šeimininkė 3:0 gana lengvai įrodė savo pranašumą. Paskutiniame mače Jonavoje birželio viduryje vėl pirmi įmušė „Lietavos“ žaidėjai, tačiau netrukus marijampoliečiai išlygino skirtumą ir mačas baigėsi kovingomis lygiosiomis 1:1. Klubai susitiko ir LFF taurės rungtynėse, kuriose „Sūduva“ į kitą etapą žengė tik po 11 m baudinių serijos.

Suvalkijos sostinėje „Lietavai“ dėl geltonų kortelių negalės padėti vidurio gynėjas Martynas Dūda. Taip pat dar nežais ir traumuotas saugas Arnas Paškevičius. Ekipos vyr. strategas Robertas Poškus akcentavo, kad pralaimėjimas praėjusią savaitę Kauno „Stumbrui“ jau praeityje, komanda žiūri tik į priekį ir „Sūduvai“ žada mesti rimtą iššūkį.

„Be abejo, „Sūduva“ stipri komanda. Ji šiuo metu demonstruoja gerą futbolą. Paskutiniu metu iškovojo pergalių ir pakilo turnyrinėje lentelėje. Iš tiesų tai sunkus priešininkas ir reikės įdėti daug jėgų, kad galėtume su šia komanda kovoti. Išvykoje su jais buvome patyrę skaudų pralaimėjimą 0:3, tačiau mūsų komanda yra šiam mačui pasiruošusi. Praėjusiame ture patirtas pralaimėjimas „Stumbrui“ – pamirštas, išvados padarytos. Mokomės iš tokių varžybų ir į Marijampolę važiuojame su gera nuotaika ir esame pasiryžę kovoti dėl pergalės. Tikimės, kad gerbėjai ir toliau mus palaikys. Jie keliauja su mumis į visas išvykas, ačiū jiems už tai. Net neabejoju, kad Marijampolėje vėl sulauksime gausaus palaikymo“, – kalbėjo R. Poškus.

Jonavos klubo saugas Tautvydas Eliošius tikina, kad būsimame mače bus svarbu sulaikyti „Sūduvos“ puolimo lyderį Tomą Radzinevičių.

„Priešininkai demonstruoja neblogą žaidimą, o dabar yra pakilę į trečią vietą. Kadangi jie žais namuose, norės ir bandys tą vietą išsaugoti. Tačiau mes bandysime sugadinti „Sūduvai“ šventę ir atimti iš jos taškus. Aišku, tą padaryti bus labai sunku, bet, manau, įmanoma. Esame nebloga komanda. Šiuo metu mūsų forma irgi yra gera, su jais kovoti tikrai esame pajėgūs. Mano nuomone, labiausiai dėmesį reikia sukoncentruoti į varžovų puolimą. T. Radzinevičius vėl tapo rezultatyviausiu lygos puolėju, tad tikrai norės mums įmušti. Tačiau negalima koncentruotis tik į jį vieną, reikia žaisti ir gintis nuo visų. Jei mums tas rytoj pavyks, tikrai yra įmanoma išsivežti taškų iš ten“, – sakė Tv. Eliošius.

Varžybų pradžia šį trečiadienį (rugpjūčio 17 d.) Marijampolės „Arvi“ futbolo arenoje 19.30 val.

fklietava.lt informacija