Paskelbtas Renginiai

Praeities ir dabarties susitikimas

Antradienis, 14 May 2024 15:52 Parašė 

Jonavos trečiojo amžiaus universitete (TAU) vyksta daug įvairių ir prasmingų renginių. Gegužės 2-ąją koncertų salėje surengtoje popietėje skambėjo muzika ir poezijos posmai, skirti brangiausiam žmogui – Mamai.

Kaip sakė Teatro studijos dekanė Vitalija Kraučelienė, dėliojusi šventės scenarijų, norėjosi, kad melodijos ir tekstai atitiktų renginio temą – sužadintų malonius prisiminimus, pakviestų pasivaikščioti kadaise bėgiotais takais, prisiliesti prie nuėjusio laiko.

Sumanymo idėją puikiai įgyvendino Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Jonavos filialo ansamblis „Jonavėlė“, vadovaujamas Valery Posach. Muzikinę popietės dalį eiliuotais tekstais paįvairino  Jonavos rajono poezijos klubo „Šaltinis“ nariai Vytautas Riaubiškis, Aloyzas Vaznaitis ir TAU Teatro studijos aktorius Viktoras Zajankauskas.

„Motinos dienos išvakarėse labai norėjosi, kad poeziją skaitytų vyriška kompanija, o moterys pabūtų klausytojų vaidmenyje, – po šventės kalbėjo V. Kraučelienė. – Dėkoju visiems skaitovams, kurie sutiko dalyvauti mūsų TAU programoje. Džiaugiuosi „Jonavėlės“ muzikantais, ne tik dainomis, bet ir gera nuotaika bei energija žavėjusiais publiką. Viliuosi, kad ir ateityje bendrausime, klausysimės naujų kūrinių, smagių dainų ir kursime gyvenimą.“

Šis renginys – tai tarsi praeities ir dabarties susitikimas, nepakartojama akimirka, kurią vainikuoja amžina meilė gyvybei.

Irena BŪTĖNAITĖ