„Vikingai“ anksčiau laiko užsitikrino nugalėtojų titulą

Antradienis, 05 September 2017 11:46 Parašė

2017 m. Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybės jau turi nugalėtoją. Po to, kai artimiausia konkurentė „Gaschema“ prarado taškus, „Vikingai“ užsitikrino šių metų nugalėtojų vardus. Nepriklausomai nuo likusių kitų rungtynių baigties, pastaroji ekipa jau tapo nebepavejama.

16-ajame ture išsisprendė pirmos vietos likimas, kai tarpusavyje susitiko į aukštas vietas pretenduojančios „Transachema“ ir „Gaschema“. Ketverios šio turo rungtynės vyko dirbtinėje dangoje prie apšvietimo, kuris yra gana silpnas. Abiejų komandų žaidėjai turėjo ne vieną progą pasižymėti, tačiau puikiai vartus gynė abiejų ekipų vartininkai. S. Skorupskas ir I. Kovalenko gelbėjo nuo mirtinų smūgių. Vis dėlto pirmajame kėlinyje „Gaschema“ po G. Janonio ir P. Vizbaro tikslių smūgių pirmavo ir mėgino pakovoti dėl pirmos pozicijos. Viską „Transachema“ varžovams nubraukė po pertraukos, kai M. Stankevičius sušvelnino atsilikimą, o S. Čėsna mačo pabaigoje atstatė pusiausvyrą. Rungtynės baigėsi taikiu rezultatu 2:2.

Apie prizinę vietą vis dar galvoja ir „Ultros“ ekipa, kuri šiame ture pademonstravo puikų puolimą ir sutriuškino „Energiją“ net 12:1. Nugalėtojams po tris įvarčius pelnė J. Sosiedkinas ir Saimonas Malinauskas.

Dar dvejos rungtynės baigėsi triuškinančiomis pajėgesnių komandų pergalėmis. Tris įvarčius įmušė ir M. Kungys, o jo atstovaujami „Lukšos partizanai“ 7:0 įveikė „Rajoną“. Dar solidesnę pergalę už šią pasiekė „Liberalų sąjūdis“, kuris 10:0 nušlavė „Jonavos policiją“.

10.„Rajonas“ 16 1 1 14 28-92 4

Per 79 sužaistas rungtynes įmušti 600 įvarčiai (vidutiniškai po 7,59 įvarčio per rungtynes).

Rezultatyviausiai pirmenybėse rungtyniauja: E. Utyra („Vikingai“), pelnęs 36, M. Legačinskas („Liberalų sąjūdis“) – 26, A. Ratautas („Gaschema“) – 21, J. Medvedevas („Transachema“) – 20 įvarčių.

2017 m. Jonavos mažojo (7x7) futbolo pirmenybių tvarkaraštis