Rajono pirmenybės: šimtasis „Vikingų“ įvartis, rezultatyvi „Gaschemos“ pergalė, pakoreguotas tvarkaraštis

Pirmadienis, 28 August 2017 08:29 Parašė

Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybėse sužaistos penkerios 15-ojo turo rungtynės. Gan užtikrintai nugalėtojų vardų link žingsniuojantys „Vikingai“ ne tik dar labiau sustiprino savo pirmaujančias pozicijas, bet jų atakų lyderis E. Utyra pasižymėjo pelnydamas ir šimtąjį komandos įvartį. Mače su „Rajonu“ pirmenybių lyderiai patys pirmieji praleido įvartį, bet vėliau dviem atsakė E. Utyra, vieną pridėjo D. Vikanis ir „Vikingai“ šventė gan kuklią keturioliktąją pergalę rezultatu 3:1 (2:1).

Toks pat rezultatas užfiksuotas ir susitikime „Neries“ futbolo aikštyne, kur savo varžovus iki sezono pabaigos priima „Viltis“. Šįkart „Vilties“ ekipa jau pirmajame kėlinyje pelnė du įvarčius į „Jonavos policija“ septyneto vartus ir tai garantavo jiems pergalę. Po pertraukos abiejų ekipų žaidėjai apsikeitė įvarčiais į savus vartus, bet tai nesutrukdė „Vilties“ komandai laimėti.

Dar viename mače komandoms nerūpėjo gynyba ir „Gaschema“ bei „Energija“ visas jėgas dėjo puolime. Pirmoje pusėje „Gaschema“ jau ėmė galvoti apie varžovų triuškinimą, kai pelnė penkis įvarčius be atsako. Visgi, po pertraukos ir pastarųjų gynyba ėmė braškėti ir tuo pasinaudoję energetikai įmušė tris įvarčius. Visgi, „Gaschema“ šventė užtikriną triuškinančią pergalę rezultatu 10:3 (5:0).

Antrąją vietą pirmenybėse itin sustiprino „Gaschema“ po to, kai trečiadienio rungtynėse žemiau esančios komandos prarado taškus.

Būtent taškus prarado „Lukšos partizanai“, kurie turi rungtynes atsargoje, bet jau penkiais taškais atsilieka nuo „Gaschemos“. Be to, kariams jau ant kulnų lipa ir „Transachema“, pasiekusi devintąją pergalę. Kariai susitiko su „Ultros“ septynetu, kuris taip pat dar neprarado galimybių pasigrumti dėl prizinės vietos. Mačas vyko permainingai, nes ir rezultatyvumu ekipos pasigirti negalėjo. Tik 40 min. D. Kulakauskas išvedė karius į priekį, tačiau pergalingo rezultato išsaugoti nepavyko ir iki rungtynių pabaigos likus dviems minutėms (48 min.) pusiausvyrą atstatė V. Malinauskas.

Jau minėtoji „Transachema“ J. Medvedevo vedama įsirašė tris taškus ir dar labiau priartėjo prie karių ekipos. Pirmajame kėlinyje šis žaidėjas įmušė du įvarčius į „Liberalų sąjūdžio“ vartus, antrajame pridėjo ir trečiąjį bei šventė pergalę rezultatu 3:1 (2:0).

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

10.“Rajonas“ 15 1 1 13 28-85 4

Per 74 sužaistas rungtynes įmušti 558 įvarčiai (vidutiniškai po 7,54 įvarčio per rungtynes).

Rezultatyviausiai pirmenybėse rungtyniauja: E. Utyra („Vikingai“), pelnęs jau net 35, M. Legačinskas („Liberalų sąjūdis“) ir A. Ratautas („Gaschema“) – po 21, J. Medvedevas („Transachema“) – 20, E. Masiokas („Vikingai“) – 19 įvarčių.

2017 metų Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybės artėja į pabaigą. Komandoms liko sužaisti po trejas rungtynes, o dvejos ekipos „Transachema“ bei „Lukšos partizanai“ dar nesužaidė vienerių tarpusavio praleistų rungtynių. Jos savo susitikimą turi sužaisti iki rugsėjo 11 dienos.

Pasibaigus 15 turo mačams, pirmenybėse keli žaidėjai gavo po antrąsias geltonas korteles ir privalės praleisti sekančias savo rungtynes.

Rajono pirmenybių nuobaudos po 15 turo:

1.“Vikingai“ komandos žaidėjas A. Skorupskas mače su „Rajonu“ gavo antrąją geltoną kortelę (pirmąją tryliktojo turo mače su „Lukšos partizanais“), todėl privalės praleisti artimiausias šios komandos rungtynes.

2.“Viltis“ komandos žaidėjas O. Maželis mače su „Jonavos policija“ gavo antrąją geltoną kortelę (pirmąją dešimtojo turo susitikime su „Transachema“), todėl privalės praleisti artimiausias šios komandos rungtynes.

Šią savaitę vyks eiliniai susitikimai, tačiau dėl KKSC stadiono dirbtinės dangos užimtumo, rugpjūčio 29 dienos visos trys rungtynės vyks vienu metu „Neries“ futbolo aikštyne.

2017 metų Jonavos mažojo (7x7) futbolo pirmenybių PAKOREGUOTAS tvarkaraštis