Įsibėgėję jonaviečiai toliau skina pergales

Pirmadienis, 08 January 2024 10:41 Parašė

Pastaruoju metu puikią sportinę formą toliau demonstruoja Jonavos sporto centro krepšinio komanda. Edvino Zinio vadovaujama ekipa namuose, sporto centro salėje susitiko su Kaišiadorių „Savingė“ klubu. Regionų krepšinio lygos (Nostra.lt-RKL) B diviziono A grupėje rungtyniaujanti Jonavos komanda įsibėgėjo taip, kad iš eilės jau laimėjo penkerias rungtynes ir turnyrinėje lentelėje pasivijo pirmaujančias ekipas.

Aišku, pasivyti aiškius grupės lyderius Utenos „Juventus-Užpaliai“ greičiausiai nepavyks, nes pastarieji žengia be pralaimėjimų ir iš eilės jau pasiekė tryliktąją pergalę (13-0). Sporto centro krepšininkai savoje aikštelėje pratęsė pergalių serija. Na labai paprasta nebuvo, nes nuo susitikimo pradžios persvarą turėjo kaišiadoriečiai. Po Nojaus Pankratjevo tritaškio aikštelės šeimininkai pirmavo 12:9, bet svečiai ne tik išlygino rezultatą, bet ir laimėjo pirmąjį kėlinį (18:19).

Įsibėgėjus antrajam kėliniui „Savingės“ žaidėjai vienas po kito pataikė svarbius metimus ir kaišiadoriečiai susikrovė gan solidžią persvarą (22:31), o netrukus – jau ir dviženklę persvarą (22:33). Tolimų taiklių metimų dėka varžovai vis laikė apčiuopiamą persvarą (26:39). Likus dviems minutėms ėmė ryškėti šios dienos Jonavos komandos lyderis Vieną po kito du tritaškius pataikė Šarūnas Dambrauskas ir didžiajai pertraukai ekipos išėjo svečiams pirmaujant 31:41.

Po didžiosios pertraukos prasidėjo Š. Dambrausko šou ir  vien jo dėka skirtumas ėmė tirpti. Trečiojo kėlinio paskutinėmis sekundėmis įvyko lūžis. Prie jau eilinių Š. Dambrausko taškų, dar du pridėjo N. Pankratjevas ir Sporto centro komanda pagaliau išsiveržė į priekį (60:58).

Suaktyvinę savo gynybą, jonaviečiai žingsnis po žingsnio patys ėmė valdyti situaciją aikštelėje. Vytautas Kružikas pataikė iš toli, o Š. Dambrausko rekordai užtikrino Jonavos ekipos pergalę rezultatu 75:64 (18:19, 13:20, 29:17, 15:6).

Šiame susitikime Š. Dambrauskas surinko net 52 efektyvumo balus. Per rungtynes krepšininkas pelnė net 35 taškus (vidutiniai metimai 8/8, tritaškiai 4/10, 8 atkovoti kamuoliai, 7 perimti kamuoliai). Prie šios  pergalės 20 taškų pridėjo N. Pankratjevas, 8 – V. Kružikas, 4 – Matas Baniulis, 3 – Astijus Ivanovas, po 2 – Nedas Rauluševičius ir Mantas Miliukas, 1 – Vincas Daškevičius.

Praėjusią savaitę B diviziono A grupėje užfiksuoti šie rezultatai: KK „Trakai“ – Marijampolės SC 77:79, Utenos „Juventus-Užpaliai“ – Molėtų „Ežerūnas“ 77:69, „Trakai-Magnus“ – Vilniaus VKM-NAPC 91:63, „Alytus-SRC“ – Švenčionėlių „Rida“ 78:72.

Po šių susitikimų grupėje pirmauja „Juventus-Užpaliai“ (13 pergalių ir 0 pralaimėjimų), „Birštonas-Milasta“ (11-1), „Trakai-Magnus“ (9-3), Jonavos SC (9-4)...

Sausio 13 d. šeštadienį, Jonavos Sporto centro komanda namie (Vasario 16-osios g. 1A) susitiks su Anykščių KKSC „Elmis“ ekipa. Rungtynių pradžia 12.45 val.