Su Kauno komandomis – po pergalę ir pralaimėjimą

Pirmadienis, 11 December 2023 15:05 Parašė

Praėjusią savaitę 2023-2024 metų Lietuvos futsal A lygos čempionate buvo žaidžiami dviejų turų susitikimai. Prasidėjo antrasis ratas, vadinasi su tomis pačiomis ekipomis jėgas Jonavos „Vikingai“ (treneris Aleksandras Danylenko) išmėgins antrą kartą. Jonavos salės futbolininkai per 12 sužaistų rungtynių praleido 31 įvartį ir turi du pralaimėjimus. Tačiau įdomiausia, jog abu pralaimėjimai žaidžiant sus Kauno „Žalgiriu“ ir abejose patirtos triuškinančios  nesėkmės bendru rezultatu 1:15.

Dabar antrosios rungtynės su kauniečiais vyko Jonavos sporto arenoje, bet ir šiame susitikime šeimininkai nerado galimybių bent rimčiau pasipriešinti varžovams. Rungtynės buvo pralaimėtos net 1:7, o vienintelį įvartį jonaviečiams pelnė Genaras Samsonik. Tuo tarpu žalgiriečių gretose brazilas Igor Rafael Bezerra Da Silva įmušė keturis įvarčius.

Kitas rungtynes „Vikingai“ žaidė Prienų sporto ir pramogų arenoje, kur varžėsi su dar viena Kauno ekipa. Nuo susitikimo pradžios „Hegelmann“ salės futbolininkai turėjo gintis nuo Jonavos komandos. Jau antrąją minutę pastarieji pasinaudojo grubia kauniečių klaida ir Viktor Kravtsov pasiuntė kamuolį į varžovų vartus (1:0). Jonavos ekipa jau šiame mače turėjo nuostolių, nes į varžovų gretas perėjo ukrainietis Igor Peletskyi.

Jonavos komandos atakos ir toliau buvo aktyvios ir rezultatyvios. Labai greitai rezultatas išaugo iki 3:0, kai po sykį pasižymėjo G. Samsonik ir Paulius Osauskas, o antrojo kėlinio viduryje Maksym Avetysian ir P. Osauskas privertė varžovus jau atsilikti 5:0. Visgi, jonaviečių vartininkas Andrius Skorupskas turėjo nemažai darbo ir rungtyniavo patikimai, bet baigiantis susitikimui vieną po kito praleido du „Hegelmann“ ekipos tikslius smūgius. „Vikingai“ po labai skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir „Hegelmann“ įveikė rezultatu 6:2. Dar vieną įvartį pridėjo Gytis Vasylius.

Ši pergalė leido Jonavos salės futbolininkams išsaugoti antrąją poziciją.

Kiti 11-ojo ir 12-ojo turų rezultatai: Vilkaviškio „Bruklinas“ – „Hegelmann“ 5:4, Mažeikių VIP – „ŠSPC-Radviliškis“ 4:8, „Akmenės kraštas“ – „Širvintos-VGTU Vilkai“ 6:4, Gargždų „Pramogos“ – „Kėdainiai United“ 3:8, „Širvintos-VGTU Vilkai“ – VIP 3:3, „ŠSPC-Radviliškis“ – „Bruklinas“ 2:5, „Kėdainiai United“ – „Akmenės kraštas“ 5:6, Kauno „Žalgiris“ – „Pramogos“ 11:0.

Po šių susitikimų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):