Paskelbtas Futbolas

Danijoje pirmą kartą rengiamas Šiaurės-Baltijos futsal taurės turnyras

Pirmadienis, 11 December 2023 15:02 Parašė 

Gruodžio mėnesį Danijoje įvyks pirmą kartą rengiamas šešių komandų Šiaurės-Baltijos taurės turnyras, kuriame startuos ir Lietuvos rinktinė.

Turnyras gruodžio 12–17 dienomis įvyks Joringo mieste, šiaurinėje Danijoje. Varžybose dalyvaus šešios komandos.

„Labai džiugu, kad turėsime galimybę sudalyvauti tokiame naujame turnyre, kuriame galėsime išmėginti jėgas ne tik su Baltijos, bet ir Skandinavijos regiono komandomis. Tai bus nauja ir įdomi patirtis mūsų rinktinei, tačiau svarbiu akcentu vis tiek išlieka pergalės“, – kalbėjo Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos direktorius Karolis Dieninis.

Pirmojoje grupėje susitiks Grenlandijos, Danijos ir Norvegijos futsal rinktinės, o antrojoje grupėje varžysis Lietuva, Latvija ir Estija.

Savo grupėse komandos su abiem varžovais susitiks po vieną kartą, o pagal grupėse užimtas vietas paaiškės, kas dėl kokių pozicijų turnyre varžysis.

Trečias vietas savo grupėse užėmusios ekipos susitiks akistatoje dėl penktos vietos turnyre, tuo tarpu pirmas dvi vietas grupėse užėmusios komandos susitiks pusfinaliuose, o tada – ir finale, kur ir paaiškės turnyro nugalėtojai.

Rinktinės sudėtis: vartininkai Karolis Čirba (VIP), Gustas Jaskutis („Vikingai“); Aikštės žaidėjai: Radvilas Bliukis („Kėdainiai United“), Dominykas Daunoravičius („Hegelmann“), Vladimir Derendiajev (VIP), Jonas Lebedevas (be klubo),  Paulius Osauskas („Vikingai“), Kristupas Petravičius („ŠSPC-Radviliškis“), Titas Pivovaras („Hegelmann“), Artūras Rocys („Vikingai“), Lukas Sipavičius („Hegelmann“), Artiom Spelman („Hegelmann“), Albert Voskunovič („Kauno Žalgiris“), Justinas Zagurskas („Kauno Žalgiris“), Ugnius Zenkovas („Kauno Žalgiris“), Nojus Žitkauskas („Kauno Žalgiris“).

Lietuvos rinktinės treneris Mičo Martičius pasirinko futbolininkus, su kuriais stos į kovą pirmą kartą rengiamame turnyre. Tiesa, sąraše nėra ne vieno įprastai rinktinėje esančio žaidėjo, tačiau to LSPFA direktorius tame įžvelgė ir teigiamą pusę.

Lietuvos rinktinės tvarkaraštis grupės turnyre:

Gruodžio 12 diena (antradienis)

16:45 val. Estija – Lietuva;

Gruodžio 14 diena (ketvirtadienis)

16:45 val. Lietuva – Latvija;

KĘSTUTIS PUTELIS