Jaunasis tenisininkas gina Jonavos vardą

Antradienis, 14 July 2020 09:28 Parašė

Paskutinį birželio savaitgalį mūsų mieste  vykusiame  „Jonavos suaugusiųjų atviras reitinginis“ teniso turnyre  Jonavietis Ugnius Remeikis  iškovojo antrąją vietą, o liepos 2-5 d. svečiuose Klaipėdoje vykusiame dvejetų turnyre  kartu su Kristianu Gulbinu tapo primos vietos prizininku.

Ugnius Remeikis yra daugybės Lietuvos teniso turnyrų prizininkas ir nugalėtojas, Lietuvos lauko teniso jaunučių rinktinės narys. Jis kartu su rinktine  2020 m. sausio mėn. garsino Lietuvos vardą dalyvaudamas Suomijoje vykusiame „Tennis Europe Head Cup“ turnyre, kuriame varžėsi gabiausi Europos jaunieji tenisininkai.

2020 m. birželio 27-28 dienomis Jonavoje vyko „Jonavos suaugusiųjų atviras reitinginis“ teniso turnyras, kuriame dalyvavo 14 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų. Šiame turnyre dalyvavo ir jonavietis Ugnius Remeikis. Šis vienuolikmetis sportininkas treniruotes lanko Kėdainių sporto centre bei Šiaulių teniso akademijoje. Finale jonavietis susitiko su pirmąja Lietuvos rakete 12 m. ir jaun. berniukų tarpe treniruočių partneriu Deividu Bandzevičiumi. Tik po ilgos ir atkaklios kovos Ugniui visgi teko pripažinti varžovo pranašumą. Ugnius tapo turnyro vicečempionu.

Ugnius Remeikis  2020 m. liepos 2-5 d. dalyvavo Klaipėdoje vykusiame Reitinginiame 1 kategorijos U12 (12 m. ir jaun.) „Prince cup” turnyre. Dvejetų turnyre Ugniaus Remeikio ir Kristiano Gulbino (Telšių sporto klubas “Smešas”) pora buvo nesustabdoma, ketvirtfinalyje įveikė Vilniaus teniso akademijos auklėtinius J. Juozapavičių bei D. Grušą. Finale po ilgos kovos laimėjo prieš Klaipėdos teniso akademijos auklėtinius brolius Gustą ir Faustą Leščinskus tapo dvejetų turnyro čempionais. Viso dalyvavo 11 porų.

Vienetų turnyre Ugnius Remeikis po ilgos kovos pusfinalyje rezultatu nusileido pirmajai U12 raketei Deividui Bandzevičiui, vėliau įveikė Keviną Pumputį ir laimėjo 3 vietą iš 24 dalyvių.

Po pastarojo turnyro Ugnius Remeikis iš 4 kyla į 3 Lietuvos teniso sąjungos 12 m. ir jaun. reitingo poziciją bei reitinge yra pirmas berniukų, gimusių 2009 m. ir jaun., tarpe Lietuvoje.

Ugnius Remeikis lanko Jonavos Justino Vareikio progimnaziją. Užaugęs jis svajoja tapti garsiu tenisininku ir garsinti Lietuvą užsienio turnyruose.