FK „Jonava“ nepasigailėjo Pakruojo komandos

Pirmadienis, 09 September 2019 08:31 Parašė

Dar prieš rungtynes FK „Pakruojis“ ekipos treneris kalbėjo apie sudėtingą situaciją klube, nes dabar mintys, kaip užbaigti šį sezoną. Būtent 2019 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) pirmosios lygos čempionato rungtynes su šia komanda žaidė Eisvino Utyros treniruojama FK „Jonava“.

Pastaruoju metu jonaviečiai išlipo iš nesėkmių ruožo, kai net keturiose rungtynėse iš eilės teko pripažinti varžovų pranašumą. Po pergalės prieš Kretingos klubą, vargu ar kas tikėjosi kitokio rezultato mače su Pakruojo komanda, kuri pralaimėjo jau 12-as rungtynes iš eilės. Be to, nesėkmės buvo gan solidžiais rezultatais.

Ne išimtis buvo ir rungtynės Jonavoje. Praėjusį sekmadienį KKSC stadiono dirbtinės dangos aikštelėje vykusios mačo pirmajame kėlinyje jonaviečiai ėmė įrodyti savo pranašumą. Kelių minučių eigoje Paulius Osauskas ir Kamranas Gulijevas dukart pasiuntė kamuolį į svečių vartus.

Kažkiek Pakruojo futbolininkai įnešė intrigos 54min., kai įstengė sušvelninti atsilikimą. Visgi, baigiantis susitikimui aikštės šeimininkų pranašumas tapo akivaizdus. Įpusėjus antrajam kėliniui Jonavos futbolininkai pradėjo varžovų triuškinimą. Vieną po kito pasižymėti pavyko Arnui Paškevičiui, Gyčiui Vasyliui ir antrą įvartį pelniusiam K. Gulijevui. Mačo nugalėtojas tapo aiškus. Per paskutines kelias minutes rezultatas tapo jau ir nepadoriu, kai tikslius smūgius atliko rusas Leo Chaukin bei Arnas Paura. FK „Jonava“ šventė solidžiausią sezono pergalę rezultatu 7:1.

Įdomus faktas šiame mače buvo tai, kad vartus ginusi Romą Margelį pakeitė prieš dvi dienas savo penkioliktąjį gimtadienį atšventęs Gustas Jaskutis.

FK „Jonava“ sudėtis – Romas Margelis (nuo 83 min. Gustas Jaskutis), Gytis Vasylius, Jonas Ulberkis, Džiugas Raudonius, Arnas Paura, Laimonas Jurevičius, Arnas Paškevičius (nuo 75 min. Šarūnas Činikas), Saulius Sivolovas, Titas Aukštuolis (nuo 78 min. Leo Chaukin), Kamranas Gulijevas (nuo 84 min. Dominykas Daunoravičius), Paulius Osauskas (nuo 81 min. Lukas Sipavičius).

Nemažai šio 23-iojo turo rungtynių nukelta vėlesniam laikui, tačiau įvykusiose dar dvejose rungtynėse užfiksuota ir staigmenų. Telšių „Džiugas“ savo aikštelėje 2:2 sužaidė su „Vilniaus Vyčiu“. Dar didesnė sensacija užfiksuota Gargžduose, kur į prizininkus lipanti „Banga“ net 1:4 nusileido Kretingos „Minijai“.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

15 FK Atmosfera 21 1 4 16 18-77 7

Rezultatyviausiai lygoje rungtyniauja Jose Luis Balanta („Dainava“), pelnęs 16, Evaldas Kugys – 15 įvarčių. FK „Jonava“ komandos žaidėjo K.Gulijevo sąskaitoje 10 įvarčių.

Rugsėjo 16 d., pirmadienį, FK „Jonava“ rungtyniaus Vilniuje su „Žalgiris B“ klubu (20.00 val.).