„Vikingai“ taškus atėmė iš čempionų „Vyčio“

Pirmadienis, 15 January 2018 08:26 Parašė

2017-2018 metų Lietuvos salės futbolo (betsafe-futsal) A lygos čempionate sužaisti penki aštuntojo turo mačai. Dvi pirmaujančios ekipos turėjo panašaus popūdžio atkaklias kovas, tačiau jos baigėsi skirtingais rezultatais. Vėl į priekį po pergalės išsiveržė Gargždų „Pramogos-SC“, nes Kauno „Vytis“ prarado taškus namuose, kai pasipriešino Jonavos „Vikingai“, kurie galėjo atimti ir visus tris taškus.

Nors jau pirmosiomis rungtynių akimirkomis aikštelės šeimininkai išsiveržė į priekį, bet dar pirmajame kėlinyje jonaviečiai vieną po kito įmušė du įvarčius, o tik prasidėjus antrajam – priekyje buvo jau 3:1. Po įvartį pasiekė Vladyslav Chernyakov, Denis Šichranov ir Albertas Ramonas. Tuo metu jau buvo galima pagalvoti ir apie tris taškus, bet salės futbole ir viena minutė daug ką reiškia. Baigiantis mačui Kauno komandos brazilas vieną po kito pasiekė du įvarčius ir susitikimas baigėsi taikiu rezultatu 3:3.

„Vikingai“ sudėtis – Andrius Skorupskas, Aurimas Mockus, Benas Spietinis, Ignas Keliauskas, Martynas Stankevičius, Žymantas Tumėnas, A. Ramonas, V. Chernyakov, D. Šichranov, Eisvinas Utyra, Justas Ulickas.

Kitose rungtynėse užfiksuoti šie rezultatai: Vilniaus FC „Turbotransfers“ – „Vievio žiedas“ 11:3, Kauno „Inkaras“ – Mažeikių „VIP“ 4:1, Vilniaus Dailės akademija (VDA) – Klaipėdos „Koralas“ 3:2, Panevėžio „Baltija“ – Gargždų „Pramogos-SC“ 5:7.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

10.“Vievio žiedas“ 8 0 0 8 16-63 0

Per 40 rungtynių čempionate įmušti 319 įvarčių (vidutiniškai po 7,98 įvarčio per rungtynes).

Rezultatyviausiai rungtyniauja: Aurimas Skurdelis („Koralas“), pelnęs 12, Karolis Urbaitis („Pramogos-SC“) – 11. „Vikingų“ žaidėjo E. Utyros sąskaitoje 7 įvarčiai.

Sausio 20 d., šeštadienį, „Vikingai“ Panevėžyje varžysis su „Baltija“ klubu.