Paskelbtas Futbolas

Jonavoje jaunimo rinktinė minimaliu skirtumu nusileido danams

Pirmadienis, 19 June 2023 11:18 Parašė

Jonavoje savo pasirodymą UEFA Europos vaikinų U21 čempionato atrankoje pradėjo Lietuvos rinktinė. Mūsiškiai metė iššūkį Danijos bendraamžiams ir po atkaklios kovos patyrė pralaimėjimą 1:2.

Tomo Ražanausko treniruojama rinktinė varžosi I grupėje kartu su Danijos, Čekijos, Islandijos ir Velso rinktinėmis. Danijos ekipai itin palankiai susiklostė rungtynių pradžia. Po Madso Hanseno perdavimo iš dešiniojo krašto 7 minutę įvarčiu pasižymėjo Mauritsas Kjærgaardas. Vos po dviejų minučių M. Hansenas preciziškai atliko tolimą smūgį, įsukdamas kamuolį į lietuvių vartus.

Lietuviai sugražino intrigą šiose rungtynėse, kuomet 19 minutę po Tito Buzo perdavimo Armandas Kučys galva nukreipė kamuolį į danų vartus.

Įvykius antrajame kėlinyje paveikė Natano Žebrausko pašalinimas – nuo 55 minutės lietuviai žaidė dešimtyje ir sutelkė didesnį dėmesį gynybai. Danams nepavyko padidinti savo persvaros ir jie tenkinosi pergale 2:1.

Kitas rungtynes vaikinų U21 rinktinė sužais rugsėjo 12 dieną, kuomet ji priims Velso futbolininkus.

Rungtynių statistika: Lietuva U21 – Danija U21 1:2 (1:2) Jonavos miesto stadionas, teisėjas – Henrik Nalbandyan (Armėnija)

Įvarčiai: 19 min. Armandas Kučys (Lietuva); 9 min. Maurits Kjærgaard, 11 min. Mads Hansen (Danija)

Įspėti: 28 min. Natanas Žebrauskas, 43 min. Armandas Kučys, 86 min. Nojus Stankevičius (Lietuva); 61 min. Maurits Kjærgaard (Danija) Pašalintas: 55 min. Natanas Žebrauskas (Lietuva)

Lietuvos rinktinės sudėtis: Julius Virvilas, Žygimantas Baltrūnas, Kristupas Keršys, Nojus Stankevičius, Natanas Žebrauskas, Matijus Remeikis, Titas Buzas (58 min. Deimantas Rimpa), Karolis Žebrauskas, Deividas Dovydaitis, Armandas Kučys (75 min. Juozas Lubas), Motiejus Burba (69 min. Gabrielius Micevičius). Atsargoje: Dominykas Valeckas, Domas Slendzoka, Dariuš Stankevičius,. Gustas Zabita, Esmilis Kaušinis, Emilis Gasiūnas.

Kitas rungtnes Lietuvos U-21 futbolo  rinktinė žais  jau tik rudenį, tačiau abejos kitos  rungtynės vėl numatomos Jonavos centriniame stadione. Rugsėjo 12 dieną lietuviai žais su Velso rinktine, o spalio 17 dieną – varžysis su Islandijos bendraamžiais.