FK „Jonava“: dar vienas labai skaudus antausis

Antradienis, 27 June 2023 13:07 Parašė

Neseniai savo  rungtynes įvairaus amžiaus grupėse žaidė Lietuvos vyrų ir jaunimo futbolo rinktinės, todėl pertraukos buvo paskelbtos ir šalies čempionatuose. Po pertraukos praėjusią savaitę savo kovas atnaujino LFF pirmosios lygos komandos.

Užbėgant įvykiams už akių galima teigti, jog Joninių išvakarės labai nesėkmingai susiklostė Jonavos futbolo komanda, kuri dar kartą pagerino sezono antirekordą. Apmaudu, tačiau moldavo Cristian Efros treniruojama ekipa per paskutines trejas rungtynes patyrė visus pralaimėjimus bendru rezultatu 1:12.

Keturioliktojo turo rungtynes jonaviečiai žaidė pas kaimynus kėdainiečius. Šio miesto stadiono dirbtinės dangos aikštelėje buvo susitikta su „Nevėžio“ klubu. Šįkart rungtynėse negalėjo komandai padėti du legionieriai: brazilas Vitor Prado Gutierres ir rezultatyviausia komandos žaidėjas, senegalietis Ndiaye Baye Moustapha. Be to, Jonavos ekipos gretose šįkart nebuvo nė vieno vartininko iš ankstesnės sudėties, todėl teko remtis iš jaunimo gretų pasikviestu penkiolikmečiu Vėjumi Jakimavičiumi.

Iki pirmojo kėlinio vidurio abi komandos vis ieškojo progų pasižymėti, bet vėliau savo progas ėmė išnaudoti aikštės šeimininkai 22 min. iš dešinio krašto pakeltą kamuolį varžovai į vartus nukreipė jau  būdami vartininko aikštelėje, o 38 min. po kampinio galvos smūgiu pasižymėjo Rosin Christian Bella. Kaip parodė vėlesni įvykiai, šis futbolininkas šiame susitikime įsirašė ir hettricką.

Po pertraukos situacija visiškai pablogėjo, kai Kėdainių futbolininkai pelnė dar du įvarčius ir rezultatas tapo triuškinančiu. Pačioje rungtynių pabaigoje penktasis kėdainiečių tikslus smūgis lėmė, jog FK „Jonava“ pralaimėjo net 0:5 ir įsirašė blogiausią rezultatą šį sezoną.

FK „Jonava“ sudėtis – Vėjas Jakimavičius, Maximiliano Juan De La Esperanza, Rusnius Ragelis, Arnas Neimantas, Nedas Matačiūnas, Artūras Rocys (nuo 86 min. Edvinas Girdvainis), Domas Stankevičius, Dominykas Daunoravičius, Paulius Osauskas, Marius Ganusauskas (nuo 82 min. Edgaras Drozd), Nurlan Novruzov.

Kiti 14-ojo turo rezultatai: FK „Panevėžys B“ – Vilniaus „Žalgiris B“ 2:2, Plungės „Babrungas“ – Kretingos „Minija“ 1:1, Klaipėdos „Neptūnas“ – „Kauno Žalgiris B“ 5:0, Kauno BE1 NFA – Vilniaus r. „TransINVEST“ 0:5, Vilniaus BFA – „Šiauliai B“ 2:1, Panevėžio „Ekranas“ – FK „Garliava“ 1:0.

Po šių susitikimų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):