Antradienis, 15 September 2020 09:03

Senjorams neramu ne vien dėl rinkimų

Parašė į Renginiai

Artėjant rinkimams į Lietuvos Seimą, Viešosios bibliotekos senjorų klubo „Polėkis“ nariai taip pat nutarė pasidalinti savo mintimis. Šio klubo Mėgstančių diskutuoti politinėmis temomis grupėje praėjusį penktadienį aiškintasi, kaip turėtume ruoštis rinkimams, kuo panašios ir kuo skiriasi partijų programos, pagaliau ar reikia keisti vietos valdžią, kuri vieniems esą įtinka ir patinka, kitiems – ne visai.

Penktadienis, 11 September 2020 15:13

Pagerbė šachmatų čempioną

Parašė į Renginiai

Bare "Arma" įvyko šachmatų turnyras, skirtas šviesios atminties 2020 m. Jonavos rajono šachmatų čempionui Ivan Astreiko pagerbti. Dajyvavo aštuoni šachmatininkai. Jonavos šachmatų draugijos vadovė Bronislava Narakaitė trumpai papasakojo apie I.Astreiko darbą bei dalyvavimą šachmatų gyvenime.. Varžybų dalyviai ilgametį bendražygį pagerbė tylos minute.

Ketvirtadienis, 10 September 2020 11:21

Premijuotame romane – dingusi Lietuvos Gardino istorija

Parašė į Renginiai

Viešojoje bibliotekoje nuaidėjo turbūt garsiausias metų renginys – respublikinės Grigorijaus Kanovičiaus literatūros premijos įteikimas. Tądien, pirmadienį, pagerbti kraštietį garbų rašytoją ir pasidžiaugti nauju jaunos autorės kūriniu susirinko ne tik bibliotekininkai, bet ir mokytojai, kultūros atstovai, studentai.

Puslapis 1 iš 69
Web Analytics