Ilgai lauktas sniegas nudžiugino ir mažus, ir didelius. Traukiame iš sandėliukų rogutes, slides, ruošiame morkas sniego senių nosims, puošiame lauką sniego angelais. Tačiau, ar susimąstome, jog ir tokie, iš pirmo žvilgsnio, nekalti žaidimai gali prišaukti bėdą? Vaiko teisių gynėjai prašo būti atidiems, kad linksmybės nesibaigtų tragedija ir būtų pramoga visai šeimai. Taip pat kviečia šeimas laikytis karantino reikalavimų, nesibūriuoti lauke, laikytis atstumų mėgaujantis žiemos linksmybėmis viešose vietose.

Neseniai susirgo viena didelė šeima: tėvai, sūnus su žmona, dukra su vyru ir net ūgtelėjęs anūkas. Visa ta šeima gyvena kartu, didžiuliame dviejų aukštų name, puikiai sutaria. Bet šią klestinčią „komuną“ sudrumstė šių dienų rykštė – koronavirusas. Dukra namo iš darbo parsinešė. Kaip ir turi būti draugiškoje šeimoje, „krito“ visi.

Penktadienis, 08 January 2021 08:44

Auginant kitą – praaugti save

Parašė į Renginiai

Šiandien biblioteka – kur kas daugiau nei knygų ir kitų įvairiausių leidinių lobynai. Įžengti į biblioteką – tai tas pats, kas įžengti į žinių, naujųjų technologijų, atradimų ir nuolat besikeičiančios informacijos pasaulį. Bet tai dar ne viskas. Čia vyksta kur kas daugiau stebuklingų dalykų – čia prasideda kelionė į žmogų.

„Pasidarysiu testą ir, jei bus neigiamas, per šventes važiuosi aplankyti tėvų, susitiksiu su draugais, kurie taip pat atliks testą koronavirusinei infekcijai (COVID-19) nustatyti, tad galėsime būti ramūs“ – tokius teiginius pastaruoju metu girdi Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistai.

Puslapis 1 iš 72
Web Analytics