Po dviejų savaičių į kovas vėl stojo Eisvino Utyros treniruojama Jonavos futbolo komanda. 2021 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) pirmojoje lygoje per tas dvi savaites buvo sužaisti ir keli praleistų turų susitikimai, kurie didelių permainų lyderių gretose neįnešė. Aišku, įnešti ir negalėjo, nes FK „Jonava“ toliau žingsniuoja įspūdingai ir niekam kol kas neketina dalinti taškų.

Lietuvos 3x3 krepšinio rinktinė gegužės pabaigoje Grace (Austrija) vyksiančiai olimpinei atrankai užregistravo preliminarų keturių žaidėjų sąrašą. Tai – Aurelijus Pukelis, Darius Tarvydas, Paulius Semaška ir Modestas Kumpys. A. Pukelis yra šiuo metu aukščiausią FIBA 3x3 reitingą tarp lietuvių turintis žaidėjas, Jonavos “CBet” koamndos žaidėjas D.Tarvydas pernai buvo išrinktas geriausiu šalies trijulių krepšininku. 3x3 aikštelėse P.Semaška pastaraisiais metais yra vienas geriausių Lietuvos gynėjų, o po NKL sezono prie kandidatų prisijungęs M.Kumpys vietą ketvertuke užsitarnavo geru pasirodymu tarptautiniuose turnyruose bei sunkiu darbu rinktinės stovykloje.

Nors jau daugiau nei metai pasaulyje vyrauja COVID-19 epidemija, tačiau gyvenimas nestoja ir toliau verda sportinės kovos stadionuose bei arenose. Sportininkai toliau ruošiasi ir įvairaus lygio Senojo žemyno ir pasaulio čempionatams bei olimpinėms žaidynėms. Atrodo visai neseniai šalį Europoje  ginė ir Jonavos sportininkas, tačiau šis ir vėl save išmėgins aukšto lygio varžybose.

Pirmadienis, 26 April 2021 08:23

FK „Jonava“ toliau rungtyniauja neklysdami

Parašė į Futbolas

2021 metų Lietuvos  futbolo federacijos (LFF) pirmosios lygos čempionate praėjusią savaitę buvo sužaisti šeštojo turo susitikimai. Visgi, lygoje įvyko ir permainų varžybų tvarkaraštyje. Pasikeitė ir FK „Jonava“ žaidimo laikas. Rungtynės Jonavos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštelėje turėjo įvykti penktadienį, bet jos buvo atkeltos į balandžio 22 d., ketvirtadienį. Varžovas - Vilniaus „Riteriai B“. Po praėjusių metų diskvalifikacijos, pagaliau į aikštelę sugrįžo jonaviečių vartininkas Martynas Matuzas, kuris jau pirmosiose savo rungtynėse liko „sausas“.

Puslapis 1 iš 82
Web Analytics