Pirmadienis, 06 August 2018 09:14

Aukšto lygio turnyre – antroji jonaviečio vieta

Parašė į Sportas

Vasarai įsibėgėjus, sporto klubas „Lauko tenisas visiems“ (prezidentas Arūnas Narbutas) organizavo atvirą reitinginį teniso turnyrą. Pasak A. Narbuto, per visus vykusius turnyrus dar nebuvo tiek susirinkusių pajėgių žaidėjų iš skirtingų Lietuvos kampelių. Šeimininkus atstovavo šeši teniso entuziastai, o varžybų lygį sustiprino žaidėjai iš Kauno, Vilniaus, Druskininkų, Kėdainių.

Penktadienis, 03 August 2018 10:00

Penktasis penkiasdešimtmečių turas – Utenoje

Parašė į Futbolas

2018 m. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) senjorų čempionato penkiasdešimtmečių ir vyresnių grupėje puikų savo pasirodymą pratęsė Jonavos „Klevas“. Šiais metais jonaviečių komandos sudėtis sustiprėjo, nes į gretas įsiliejo ne tik ukmergiškiai ar kėdainiškiai, bet ir šio amžiaus sulaukę Jonavos futbolo mėgėjai.

Dar balandžio viduryje buvo duotas startas šių metų Lietuvos diskgolfo taurės varžyboms. Antrojo sezono tikslas – kuo daugiau Lietuvos žaidėjų suteikti turnyrinės praktikos ir malonumo žaisti bei populiarinti diskgolfo parkus ir patį žaidimą. Šių metų turas susidėjo iš keturių vienos dienos PDGA-C kategorijos varžybų, į kurias buvo kviečiami ne tik aukšto meistriškumo ir pažengę, bet ir niekada turnyruose nedalyvavę žaidėjai.

Liepos 7-13 dienomis Kapošvaro mieste, Vengrijoje, vyko penktasis „Intersport“ jaunimo sporto festivalis. „Intersport“ festivalis yra vienas didžiausių ir geriausių Europos jaunimo sporto turnyrų, į kurį susirinka vaikinukai ir merginos sudalyvauti komandinėse sporto šakose. Ir šįkart jaunieji sportininkai save galėjo išmėginti tinklinio, krepšinio, rankinio, futbolo kovose.

Antradienis, 17 July 2018 10:56

„Jonava“ meta tinklus į ateitį

Parašė į Sportas

Puikus praėjęs Lietuvos futbolo A lygos sezonas, kuriame buvo užimta ketvirta vieta, „Jonavos“ futbolo klube sužadino labai didelių lūkesčių. Deja, realybė šiuo metu yra kiek kitokia. Komanda lygoje užima aštuntą vietą. Naujasis „Jonavos“ ekipos sporto direktorius Tadas Simaitis teigia, kad komanda toli gražu nelaidoja šio sezono, o klubo vizija yra žiūrėti į ateitį.

Puslapis 1 iš 45
Web Analytics