Ketvirtadienis, 09 September 2021 10:11

Puiki repeticija prieš šokių čempionatą

Parašė į Sportas

Savaitgalį Kaune vyko pirmosios šį sezoną Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybos „Sūkurio taurė 2021“, kurias organizavo Jūratė ir Česlovas Norvaišos bei Lina ir Donatas Vėželiai. Varžybose teisėjavo Jonavos sportinių šokių klubo „Bonus“ treneris Sergėjus Jefimenka, o jo treniruojami šokėjai džiaugėsi puikiais rezultatais.

Antradienis, 31 August 2021 12:05

Šaškės, šeškės ir geri norai

Parašė į Sportas

Pasinaudodamas vėl siaučiančio viruso atokvėpiu, neįgaliųjų klubas „Joneidra“ (vad. Aleksandras Fomkinas) vasarą suteikė galimybę dar du kartus išmėginti žaidėjų sumanumą 64 langelių lentose. Pirmas kartas – tai prieš keletą savaičių vykęs turnyras, skirtas Jonavos miesto garbei, kitas – Baltijos kelio atminčiai, tiksliai sutapęs su atmintina data – rugpjūčio 23-ąją.

Vasaros šachmatų fiesta pasibaigė Baltijos kelio turnyru. Jo prizininkais tapo Vytautas Andriulaitis - septyni taškai, Aleksandras Loginovas - šeši ir Andrius Kupčiūnas - penki taškai..Suvedus Vasaros šachmatų fiestos penkių turnyrų rezultatus, daugiausiai taškų surinko Vytautas Andriulaitis - 28,5 ir iškovojo pirmąją vietą. Po jo sekė Aleksandras Loginovas - 23,5 taško, 23 taškus surinko Andrius Kupčiūnas. Jiems buvo įteiktos gražios taurės. Visiems fiestos dalyviams - diplomai.

Trečiadienis, 28 July 2021 07:45

Jonavai reikia atgaivinti šachmatus

Parašė į Sportas

Kol jonava neturės žaidžiančių vaikų, tol šachmatai vis labiau nyks. Tarybiniais metais vaikų sporto mokykloje buvo keturi aukšto lygio treneriai. Jie su vaikais turėjo patalpas. Po to vaikus Kalnų gatvėje esančiame namelyje treniravo Richardas Banaitis. Jis išauklėjo, palyginti, nemažai stiprių šachmatininkų. Tik, deja, nė vienas iš jų netapo treneriu, o nuėjo kitais keliais ir net neatvažiuoja į R.Banaičio turnyrus, kad pagerbtų savo mokytoją.

Puslapis 1 iš 131
Web Analytics