Nors finalinis švilpukas dar nebuvo nuskambėjęs, Jonavos „Vikingai“ finalinėje Optibet futsal A lygos serijoje su Kauno „Vyčiu“ paskelbti pralaimėjusiais. Suprasdami pasaulyje susidariusios situacijos rimtumą, už tokį pasiūlymą balsavo ir patys 2019–2020 metų futsal vicečempionai.

UEFA organizacija dėl koronaviruso protrūkio priėmė skaudų sprendimą – Europos čempionatas bus rengiamas ne 2020, o 2021 metais. Tai kartu sukėlė ir opią dilemą. Organizacija šiuo metu nesutaria, kaip turėtų vadintis po metų žaidžiamas turnyras. Iki šiol jis visur buvo pristatomas Euro2020 pavadinimu.

Pirmadienis, 16 March 2020 08:32

Koronavirusas stipriai pakoregavo sporto varžybas

Parašė į Sportas

Pasaulinė sveikatos organizacija paskelbė pasaulinę naujojo koronaviruso pandemiją. Tačiau liga nuvilnijo jau beveik per visą pasaulį ir įvairių šalių vyriausybės priima drastiškus sprendimus net uždaryti valstybių  sienas. Vadinasi, prasta situacija ir sporte. Jau dabar žinoma, kad tarptautiniu lygių sustabdyti, nutraukti, nukelti ar visiškai pabaigti įvairių sporto šakų čempionatai. Aišku, ne išimtis ir Lietuva.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną - Kovo 11-ąją - Jonavoje įvyko trečiasis Lietuvos bėgimo taurės (LBT) etapas - 31-as bėgimas „Obeliskas A. Kulviečiui - Jonava“. Jo nugalėtojais pagrindinėje - 15 km - rungtyje tapo olimpietis Valdas Dopolskas ir staigmeną pateikusi Greta Karinauskaitė.

Puslapis 1 iš 69
Web Analytics