Pirmadienis, 21 May 2018 08:51

Futbolo senjorai padovanojo dvi pergales

Parašė į Futbolas

Lietuvos senjorų čempionate šiemet varžosi 14 komandų, kurios suskirstytos į dvi grupes. Šiame čempionate rungtyniauja penkiasdešimtmečiai ir vyresni, o tarp aštuonių A grupės ekipų žaidžia ir Jonavos „Klevas“. Pirmajame ture Alytuje jonaviečiai patyrė dvi nesėkmes, todėl antrajame siekė pirmųjų taškų, juolab, turas vyko Jonavos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštelėje.

Atrodo visai neseniai lopšelyje-darželyje „Saulutė“ rinkosi rajono vaikučiai, kurie laisvalaikiu labai mėgsta žaisti šaškėmis. Būtent jonaviečiai savo sugebėjimus išmėgino rajoniniame turnyre, tačiau dabar atėjo metas mesti iššūkį ir rimtesnėje sueigoje. L/d „Saulutė“ vėl pakvietė mažuosius šaškininkus į respublikinį turnyrą „Baltieji pradeda 2018“, kur susirinko net 25 komandos iš įvairiausių šalies kampelių.

Jonavos Kūno kultūros ir sporto centro dziudo skyriaus jaunieji sportininkai per kelių mėnesių laikotarpį iškovojo ne vieną prizinę vietą tiek šalies, tiek ir tarptautiniuose turnyruose ar čempionatuose. Algimanto Bankausko treniruojami jaunieji atletai savo sėkmės kelią pradėjo Vilniuje vykusiame tarptautiniame atvirajame Baltijos šalių dziudo turnyre. Šiose varžybose Augustinas Jurkevičius ir Konstantinas Maciulevičius iškovojo trečiąsias vietas.

Puslapis 1 iš 43
Web Analytics