2018 m. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) senjorų čempionato penkiasdešimtmečių ir vyresnių grupėje puikų savo pasirodymą pratęsė Jonavos „Klevas“. Šiais metais jonaviečių komandos sudėtis sustiprėjo, nes į gretas įsiliejo ne tik ukmergiškiai ar kėdainiškiai, bet ir šio amžiaus sulaukę Jonavos futbolo mėgėjai.
Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybėse į pabaigą artėja pirmojo rato pabaiga. Buvo sužaisti šeštojo turo susitikimai, po kurių pralaimėjimų vis dar neturinčios ir pirmaujančios komandos iškovojo eilines savo pergales. Tuo tarpu kiek netikėtai taškus prarado „Vikingai“, kurie turėjo ne vieną progą mušti įvarčius, tačiau…
2018 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) senjorų čempionato Aukštaitijos regione atkakli dėl pirmaujančių pozicijų vyksta tarp trijų komandų („Klevas“, „Dainavos senjorai“, „Virpstas“). Nors jau prasidėjęs antrasis ratas, tačiau Vilniaus „Prelegentai“ sužaidę keliomis rungtynėmis mačiau, todėl ir jų dar negalima nurašyti, nes sudėtyje pajėgūs futbolininkai.
Puslapis 1 iš 30
Web Analytics