Penktadienis, 20 August 2021 11:39

Saugokime save ir kitus!

Parašė į Sveikata

Šis tebesitęsiantis pandeminis laikotarpis, nerimas dėl ateities ir nesibaigiančios diskusijos vargina visuomenę, išsiilgusią buvusio gyvenimo ritmo. Tačiau visa tai ir toliau tęsis, jei nepasitikėsime vieninteliu įmanomu ir mokslu grįstu virusų suvaldymo keliu – vakcinacija.

Šeštadienis, 07 August 2021 00:16

Visi darykime, ką galime

Parašė į Sveikata

Siekiant suvaldyti pandemijos grėsmę artėjant rudeniui, dabar ypač svarbu elgtis sąmoningai ir atsakingai – laikytis rekomendacijų bei prisidėti prie visuotinio imuniteto kūrimo. Juk kiekvienas pasiskiepijęs apsaugo ne tik save, bet ir aplinkinius.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninėje (LSMUL) Kauno klinikose (KK) Akių ligų klinikoje kataraktos operacijos atliekamos naudojant modernų femtosekundinį lazerį. Kauno klinikos yra pirmoji universiteto ligoninė Baltijos šalyse, kurioje dirbama su tokiu inovatyviu aparatu. Jo dėka užtikrinami geresni operacijos rezultatai, sumažinamas lęšiuko pašalinimui reikalingas ultragarso energijos kiekis ir neigiamas jo poveikis ragenai bei kitiems akies audiniams. Standartinės kataraktos operacijos yra kompensuojamos, o lazerio paslauga yra teikiama itin palankiomis kainomis.

Trečiadienis, 14 July 2021 00:19

Ar verta keliauti per pandemiją?

Parašė į Sveikatos puslapis

Pasaulyje išplitus koronavirusui, tūkstančiai žmonių buvo įstrigę atostogų lokacijose ir negalėjo grįžti namo. Sustojo judėjimas ne tik ant žemės, bet ir oro erdvėje, tačiau dabar, pasibaigus karantinui, vieni naudojasi suteiktomis galimybėmis ir vyksta į užsienį atostogauti, o kiti vis dar bijo rizikuoti.

Puslapis 1 iš 6
Web Analytics