BFA komanda nepaliko vilčių jonaviečiams

Antradienis, 10 October 2023 11:27 Parašė

Po ilgesnės pertraukos FK „Jonava“ vėl žaidė Jonavoje. 2023 metų Lietuvos futbolo federacijos pirmosios lygos čempionate buvo žaidžiami eiliniai susitikimai. Čempionatas palaipsniui artėja į  pabaigą, tačiau Jonavos futbolo klubas sunkiai renka taškus ir randa galimybių pakilti iš paskutiniosios turnyrinės lentelės vietos.

Eisvino Utyros treniruojami jonaviečiai savoje aikštelėje susitiko su Vilniaus BFA klubu. Šeštadienio mače abiems komandoms tikrai savo meistriškumo neleido demonstruoti gan galingai siaučiantis vėjas. Visgi, pirmąjį kėlinį  pavėjui žaidę svečiai iš karto nežymų pranašumą pavertė įvarčiu. Jau 6 min. varžovų žaidėjas atliko klastingą smūgį į vartus, kad vartų sargas Martynas Matuzas buvo priverstas išimti kamuolį iš vartų tinklo.

Pirmojoje rungtynių pusėje komandoms daugiau pasižymėti nepavyko, bet abiejų ekipų vartininkams teko padirbėti iš peties. Puikią progą pasižymėti turėjo Jonavos komandos puolėjas, senegalietis Ba Mohammed Rassoul, tačiau iš pradžių pirmą smūgį sugėrė svečių vartininkas, o vėliau kamuolys atsitrenkė į vartų skersinį.

Panaši situacija pasikartojo ir antrojo kėlinio pradžioje. BFA futbolininkai surengė greitą ataką ir  pasinaudoję jonaviečių klaidomis, varžovų legionierius  Leonard Chatelin Gweth atsidūrė prieš M. Matuzą ir padvigubino rezultatą. Namuose žaidę Jonavos futbolininkai toliau ieškojo spragų sostinės ekipos žaidime, bet patikimai rungtyniavo ir gynėjų grandis, ir vartininkas. Apmaudų pralaimėjimą šeimininkai baigė per teisėjo pridėtą laiką. Buvo praleistas dar vienas įvartis ir Jonavos komanda patyrė skaudų pralaimėjimą namuose rezultatu 0:3.

FK „Jonava“ sudėtis – Martynas Matuzas; Bohdan Mytsyk, Amedome Godwords       , Airidas Kabošius, Artūras Rocys, Domas Stankevičius (nuo 46 min. Rusnius Ragelis), Italo Pablo Alves Pereira (nuo 64 min. Ndiaye Baye Moustapha), Nurlan Novruzov (nuo 46 min. Maximiliano Juan De La Esperanza), Tadas Eliošius, Marius Ganusauskas (nuo 82 min. Arnas Neimantas), Ba Mohammed Rassoul.

Kiti 25-ojo turo rezultatai: Kauno Be1 NFA – Kėdainių „Nevėžis“ 1:1, Kėdainių „Nevėžis“ – Marijampolės MML City 3:0 (be žaidimo – Marijampolės komanda pašalinta iš čempionato), Kretingos „Minija“ – FK „Panevėžys B“ 4:1, FA „Šiauliai B“ – FK „Garliava“ 3:3, Vilniaus r. „TransINVEST“ – Pannevėžio „Ekranas“ 0:2, Klaipėdos FC „Neptūnas“ – Plungės „Babrungas“ 5:0, FK „Kauno Žalgiris B“ – Kauno Be1 NFA 0:1, Vilniaus „Riteriai B“ – Vilniaus „Žalgiris B“ 1:1.

Po šių susitikimų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai,  taškai):