Naujo stratego debiutas paženklintas dar viena nesėkme

Trečiadienis, 24 May 2023 08:11 Parašė

Po eilės nesėkmių  FK „Jonava“ atėjo permainų metas. Neseniai už darbą komandoje buvo padėkota ir abipusiu sutarimu atsisveikinta su vyriausiuoju treneriu Rolandu Čepkausku. Ilgai klubas pamainos neieškojo, nes jau nuo praėjusios savaitės į Jonavą atvyko užsienio treneris. Vyriausiuoju treneriu tapo Cristianas Efrosas iš Moldovos.

Cristianas Efrosas yra Moldovos futbolo treneris ir buvęs žaidėjas. Nuo 2014 m. jis buvo Moldovos futbolo klubo Speranța Nisporeni vyriausiasis treneris. Cristianas Efrosas yra Moldovos futbolo vadybininko, FIFA žaidėjų agento ir buvusio futbolininko Petru Efroso sūnus.

Šis treneris debiutavo sekmadienio rungtynėse Vilniuje, kai jonaviečiai susitiko su Baltijos futbolo akademijos (BFA) ekipa. Naujajam vyr. treneriui į pagalbą atėjo ir Jonavos „Vikingai“ salės futbolo komandos treneris, ukrainietis Aleksandr Danilenko.

Naujieji treneriai prieš šį susitikimą sostinėje buvo ne itin geroje padėtyje, nes komandai padėti negalėjo eilė futbolininkų, kurie traumuoti ar turėjo pralesti susitikimą dėl gautų kortelių.

Jonavos futbolininkai dėjo visas pastangas, kad ir naujajam treneriui įrodytų, kad yra motyvuoti ir gali pakovoti dėl taškų. Visgi, klaidos gynybose dar pirmajame kėlinyje leido šeimininkams išsiveržti į priekį. Nedžiugino ir antrojo kėlinio pradžia. 51 min. vilniečiai padvigubino rezultatą.

Įdomiai susitikimas klostėsi jau per teisėjo pridėtą laiką. Jonavos futbolininkai turėjo galimybę net  iš sostinės išsivežti tašką. Ketvirtąją pridėto laiko minutę varžovų baudos aikštelėje, po sumaišties, stipriu smūgiu rezultatą sušvelnino azerbaidžanietis Nurlan Novruzov, o jau tiksint paskutinėms sekundėms jonaviečio tolimas smūgis buvo netikslus. Įdomus faktas, kad N. Novruzov aikštelėje po keitimo pasirodė paskutinę mačo minutę. Tad Jonavos klubas patyrė aštuntąją neskėmę sezone rezultatu 1:2.

FK „Jonava“ sudėtis – Gustas Jaskutis; Maximiliano Juan De La Esperanza, Vitor Prado Gutierres, Džiugas Šlušnys, Domas Stankevičius, Arnas Neimantas, Lukas Mačiulskis (nuo 60 min. Rokas Macijauskas), Dominykas Daunoravičius, Airidas Kabošius (nuo 90+2 min. Rusnius Ragelis), Paulius Osauskas, Marius Ganusauskas (90 min. Nurlan Novruzov).

Kiti 10-ojo turo rezultatai: Kauno „BE1 NFA – „Kauno Žalgiris B“ 0:1, „Marijampolės City“ – Kėdainių „Nevėžis“ 1:0 (pirmasis kėdainiečių pralaimėjimas sezone), Plungės „Babrungas“ – Klaipėdos FC „Neptūnas“ 2:2, FK „Garliava“ – „Šiauliai B“ 3:0, Panevėžio „Ekranas“ – Vilniaus r. „TransINVEST“ 1:3, „Panevėžys B“ – Kretingos „Minija“ 1:2, Vilniaus „Žalgiris B“ – Vilniaus „Riteriai B“ 0:3.

Po šių varžybų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai,  taškai):