Paskelbtas Futbolas

Jonaviečiai palydėti į Pasaulio salės futbolo čempionatą

Antradienis, 07 September 2021 10:41 Parašė 

Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius ketvirtadienį palinkėjo sėkmės FIFA Pasaulio salės futbolo čempionate dalyvausiantiems jonaviečiams Benui Spietiniui ir Pauliui Osauskui.

Šie du jonaviečiai ir dar keturi Jonavos „Vikingų“ salės futbolo komandos žaidėjai yra pakviesti čempionate atstovauti Lietuvos rinktinei.

„Ne kiekvienam sportininkui yra lemta atstovauti savo šaliai Pasaulio čempionate, todėl ypač smagu į tokio aukšto lygio varžybas išlydėti net du Jonavos miesto atstovus. Linkiu sėkmės visai rinktinei, gražaus žaidimo ir audringo sirgalių palaikymo“, - sakė M. Sinkevičius.

Susitikime savivaldybėje futbolininkai padėkojo merui už paramą, pasidžiaugė Jonavos mieste sukurta sporto infrastruktūra ir puikiomis sąlygomis treniruotėms bei varžyboms.

FIFA Pasaulio salės futbolo čempionatas Lietuvoje prasidės rugsėjo 12 d. Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje ir baigsis spalio 3-ąją finalo rungtynėmis Kaune.

Čempionate iš viso dalyvauja 24 komandos, jos buvo suskirstytos į 6 grupes.

Finalinio etapo šeimininkė Lietuva žais A grupėje. Atidarymo rungtynėse Kaune lietuvių rugsėjo 12 d. laukia dvikova su kita čempionato debiutante Venesuela.

Iš kiekvienos grupės į atkrintamąsias pateks dvi pirmas vietas užėmusios šalys bei keturios geriausios trečiosios komandos.