Paskelbtas Futbolas

Įvarčių gausa rungtynių pabaigoje padovanojo „Vikingams“ pirmąją pergalę

Pirmadienis, 27 November 2017 08:47 Parašė

2017-2018 metų Lietuvos salės futbolo (betsafe-futsal) A lygos čempionate sužaisti ketvirtojo turo susitikimai. Iki šio turo dvi vis dar be taškų esančios Jonavos „Vikingai“ ir Vievio „Vievio žiedas“ komandos susitiko tarpusavyje. Gan gausiai sporto arenoje susirinkusiems žiūrovams Jonavos salininkai padovanojo pirmąją pergalę čempionate. Jonaviečiai laimėjo rungtynes rezultatu 6:1 (1:0).

Susitikimo pradžioje abi ekipos žaidė atsargų futbolą, nors nevengė ir aštrių atakų. Visgi, pirmieji įvarčių štilį užbaigė „Vikingai“, kai po Eisvino Utyros smūgio kamuolys atšoko Martynui Stankevičiui ir šis tiksliai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Kaip pirmajame kėlinyje, taip ir po pertraukos, gan didelį darbą nudirbo po traumos į gretas sugrįžęs Jonavos komandos vartininkas Andrius Skorupskas, kuris vieną po kito atrėmė stiprius varžovų smūgius. Antrojo kėlinio pradžioje ir jam teko išimti kamuolį iš vartų tinklo, tačiau tai nebuvo prasta situacija, nes iki to varžovų klaidomis įvarčiu pasinaudojo gimtadienį švenčiantis Denisas Šichranovas. Tuo metu rezultatas dar buvo 2:1 „Vikingų“ naudai. „Vievio žiedo“ ekipos futbolininkai ėmė didesnį dėmesį skirti puolimui, kad kuo greičiau atstatyti pusiausvyrą. Nevalia buvo pamiršti gynybos, nes jonaviečiai labai greitai ir įspūdingai išsprendė mačo likimą. Vos vienos minutės užteko, kad solo pademonstruotų E. Utyra. Šis žaidėjas per tokį trumpą laiką pavertė svečių pastangas perniek, kai sumušė net tris įvarčius iš eilės. Tašką mače padėjo antrą kartą pasižymėjęs D. Šichranovas ir „Vikingai“ šventė triuškinančią pirmąją pergalę čempionate.

„Vikingai“ – A. Skorupskas, M. Stankevičius, A. Mockus, Vladyslav Chernyakov, Albertas Ramonas, Edgaras Makarovas, Justas Ulickas, D. Šichranov, E. Utyra.

Kitose turo rungtynėse užfiksuoti rezultatai atspindi atkaklią kovą. Vilniaus Dailės akademija (VDA) 3:1 pirmavo prieš vis dar taškų nepraradusiems Gargždų „Pramogos-SC“ futbolininkams, bet rungtynes pralaimėjo 3:4. Praėjusių metų nugalėtojas Kauno „Vytis“ 2:1 palaužė Kauno „Inkarą“. Kitos dvejos rungtynės baigėsi taikiais rezultatais. Mažeikių „VIP“ ir Klaipėdos „Koralas“ pasidalino po tris įvarčius (3:3), o Vilniaus FC „Turbotransfers“ ir Panevėžio „Baltija“ – po du (2:2).

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

10.“Vievio žiedas“ 4 0 0 4 9-27 0

Per 20 rungtynių čempionate įmušti 138 įvarčiai (vidutiniškai po 6,9 įvarčio per rungtynes).

Rezultatyviausiai rungtyniauja: Eisvinas Utyra („Vikingai“), pelnęs 7, Aurimas Skurdelis („Koralas“) – 6, Karolis Urbaitis („Pramogos-SC“) – 5 įvarčius.

Kitos futsal A lygos rungtynės – po dviejų savaičių. Gruodžio 10 d., sekmadienį, „Vikingai“ Gargžduose žais su vienvaldžiai lyderiais „Pramogos-SC“ futbolininkais (15.00 val.).