Paskelbtas Futbolas

„Lietava“ komandos pralaimėjimas lėmė antrąją poziciją

Pirmadienis, 20 November 2017 09:09 Parašė 

Baigėsi 2017 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) trečiosios lygos Kauno regiono pirmenybės. Šiemet jose varžėsi 10 komandų, tarp kurių rungtyniavo ir Jonavos „Lietava“ (vadovas Aironas Morkūnas, treneris Aurimas Mockus).

Ilgą laiką pirmenybėse pirmavo jonaviečiai, tačiau baigiantis varžyboms juos pasivijo Kėdainių „Nevėžis B“. Nors ir pirmenybėse dalyvauja mėgėjiškos komandos, tačiau šios futbolo mėgėjų pirmenybės taip pat turi turėti kažkokią tai tvarką. Pasirodo net ir rajono turnyre yra žymiai daugiau tvarkos, tiek tvarkaraštyje, tiek apskritai, pirmenybių vykdyme.

Besidomintys futbolu ir stebėję šios lygos kovas, galėjo įžvelgti, kad kai kurioms komandoms iš federacijos pusės buvo nuolaidžiaujama. Tema atvira, bet trumpai apie čempionato pabaigą.

Kauno Nacionalinės futbolo akademijos (NFA) stadione vyko lemiamos sezono rungtynės dėl pirmosios vietos tarp Kėdainių ir Jonavos komandų. Šiame mače dėl patirtos traumos salės futbolo čempionate negalėjo padėti vartų sargas Andrius Skorupskas. Į jo vietą stojo Justas Ulickas. Varžovai vėl pasinaudojo proga savo gretas sustiprinti pirmosios „Nevėžio“ ekipos žaidėjais.

Pirmoji rungtynių pusė galėjo baigtis ir nulinėmis lygiosiomis, bet „Lietava“ komanda įvartį „gavo į rūbinę“. Susitikimo likimas išsisprendė per pirmąsias antrojo kėlinio minutes, kai kėdainiškiai vieną po kito įmušė dar du įvarčius. Nors 68 min. Dominykui Vikaniui pavyko sušvelninti rezultatą, bet rungtynėse jonaviečiams daugiau nuveikti nepavyko. Pralaimėję rungtynes rezultatu 1:3 (0:1) Jonavos ekipa užėmė antrąją vietą.

„Lietava“ sudėtis – Justas Ulickas, Martynas Stankevičius, Aurimas Mockus, Martynas Stirbys, Paulius Vizbaras, Denisas Šichranovas, Tadas Papečkys, Linas Korsakas, Ruslanas Fiodorovas, Albertas Ramonas, Gvidas Juška; Egidijus Pašukevičius, Ignas Keliauskas, Darius Regelskis, Skirmantas Malinauskas, Gytis Janonis, Dominykas Vikanis, Almantas Vansevičius.

Iš karto po rungtynių „Lietavai“ atiteko antrosios vietos taurė, o apdovanojimai visų komandų vyks gruodžio 15 d. Kaune, Nacionalinėje futbolo akademijoje.

GYTIS RAMANAUSKAS