Paskelbtas Renginiai

„Jonavos“ futbolininkai aplankė gimnazistų stovyklą

Penktadienis, 25 August 2017 10:57 Parašė 

„Jonavos“ futbolininkai pratęsė tradiciją ir antrus metus iš eilės aplankė Jonavos Senamiesčio gimnazijos aktyvių mokinių vasaros stovyklos „Partnerystės akademija“ dalyvius.

Skrebinų sodyboje vykstančioje stovykloje dienomis moksleiviai ne tik mokosi, bet ir susitinka su pakviestais įvairių sričių specialistais. Į sportui skirtą vakarą stovyklautojai vėl pasikvietė miesto futbolo klubą.

Iš pradžių visi susipažino, prisistatė, o tada Laurynas Stonkus ir Karolis Šilkaitis su vaikais atliko apšilimo ir tempimo pratimus. Vėliau gimnazistai profesionaliems futbolininkams parengė netikėtų užduočių: paplūdimio futbolą surištomis kojomis, vyko ir draugiškas tinklinio turnyras.

„Visi pasisėmėme gerų emocijų, vėliau su vaikais pabendravome prie arbatos puodelio, jie mums uždavė klausimų. Smagu čia atvykti antrą kartą“, – sakė puolėjas L. Stonkus, kuris vaikus supažindinimo su sporto svarba.

„Vėl pasikvietėme „Jonavos“ futbolininkus, norėjome, kad vaikai susipažintų su miesto komandos žaidėjais, pabendrautų, pasiklausytų jų sėkmės istorijų. Toks ir yra mūsų stovyklos tikslas“, – sakė Jonavos Senamiesčio gimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui Simona Kačinskaitė Černiauskienė.

Futbolininkai gimnazistus pakvietė į artėjantį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės ketvirtfinalį, kuris bus žaidžiamas rugpjūčio 27 d. 17 val. miesto stadione.

fkjonava.lt inf.