Paskelbtas Renginiai

Padėkime šeimoms išauginti pirmūnus

Antradienis, 22 August 2017 08:28 Parašė 

Rugpjūtis skaičiuoja paskutines dienas, ne už kalnų naujų mokslo metų pradžia. Ar visi mokiniai galės tinkamai jiems pasiruošti, ar rugsėjo 1-ąją visos šeimos  išlydės juos pilnomis kuprinėmis?

Praėjusį savaitgalį Jonavoje, „Maximos“, „Iki“ ir „Norfos“ prekybos centruose, prasidėjo socialinė akcija „Būsiu pirmūnas“. Šią akciją mūsų mieste jau ne pirmą kartą organizavo labdaros ir paramos fondas „Gerumo sparnai“ ir Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Jonavos skyrius. Šiemet prie jų prisijungė VšĮ „Noriu augti laimingas“ ir Jonavos sporto savanoriai. Šios akcijos tikslas – pakviesti prekybos centrų lankytojus nupirkti ir paaukoti mokyklinių prekių vaikams iš sunkiai besiverčiančių ir daugiavaikių šeimų.

Rugpjūčio 25–26 d. akcijos savanoriai ir vėl pajudės į parduotuves rinkti prekių mokyklinukams iš skurdžiai besiverčiančių šeimų, tad raginame prisidėti ir nespėjusius to padaryti miesto gyventojus. Primename, kad penktadienį savanoriai kvies jonaviečius ir miesto svečius pirkti arba atnešti iš namų mokyklinių prekių ir jas padovanoti būsimiems pirmūnams prekybos centruose nuo 15 iki 20 val., šeštadienį – nuo 10 iki 17 val.

Paaukotos mokyklinės priemonės bus išdalytos fondo „Gerumo sparnai“ globojamų šeimų vaikams, Ruklos „Carito“ vaikų dienos centrui, kitiems mokinukams.

Vaikams reikia visko: pieštukų, sąsiuvinių, kuprinių, spalvoto popieriaus, dažų ir pan. Galbūt kai kam tai – tik smulkmena, o moksleivių šeimoms tai – didelis džiaugsmas ir pagalba. 

„Alio Jonavos“ inf.