Paskelbtas Futbolas

D. Vencevičius ir A. Paškevičius: „Tai buvo rungtynės iki įvarčio“

Pirmadienis, 31 July 2017 15:23 Parašė 

„Jonavos“ vyr. treneris Donatas Vencevičius po XVIII turo lygiųjų 0:0 su Kauno „Stumbru“ apgailestavo dėl rezultato, bet liko patenkintas komandos kovingumu, o saugas Arnas Paškevičius pabrėžė, kad tai buvo rungtynės iki įvarčio.

„Taškas mūsų tikrai netenkina, bet tai buvo įdomios ir greitos rungtynės, kuriose buvo daug dvikovų ir progų tiek prie vienų, tiek prie kitų vartų. Senokai mačiau tokias rungtynes. Išgyvenome skirtingas žaidimo fazes, kuriose iniciatyva kartais priklausė mums, kartais – varžovams. Kovingos ir įdomios lygiosios. Abu klubai norėjo pergalės, gaila, kad mums nepavyko. „Stumbras“ tikrai gera komanda, turinti fiziškai stiprių žaidėjų, ypač gynybos linijoje. Turi jie ir aukšto meistriškumo futbolininkų, dėl kurių turėjome problemų. Visgi norėčiau pagirti vaikinus už kovą iki galo. To nebuvo pirmuose dviejuose susitikimuose. Šį kartą priekaištų turiu mažiau. Matosi, kad naujokams trūksta žaidybinės praktikos ir pritrūko fizinių jėgų rungtynių pabaigoje. Bet matome treniruotėse, kad jų fizinis pasirengimas gerėja, tad tik laiko klausimas, kada jie bus dar geresni“, – po rungtynių kalbėjo D. Vencevičius.

Strategas sako, kad kova lentelės viduryje toliau bus aštri. „Sezono vidurys ir įtampos pakanka iš visų lentelės pusių. Šios rungtynės parodė, kad niekas taškų nesiruošia dalinti. Kovoti reikės iki galo“, – konstatavo futbolo specialistas.

Į startinę sudėtį grįžęs atraminis saugas Arnas Paškevičius dėkojo sirgaliams už palaikymą Kaune. „Norėjome trijų taškų, dėl jų ir važiavome. Kiekvienos rungtynės svarbios, bet šios ypač. Galėjo ir jie laimėti, galėjome ir mes. Progų turėjome daug, mums sėkmė nenusišypsojo. Pirmame kėlinyje gal kiek geriau žaidėme, bet antrame turėjome daugiau progų, tik trūko realizacijos. Tačiau smagu, ir treneriai tą pabrėžė, kad susirinkome pirmus ir antrus kamuolius, nenusileidome dvikovose. Pačiam teko pakovoti su Luku Artimavičiumi, bet pasisekė laimėti daugelį dvikovų. Su „Stumbru“ visada vyksta įtempta kova ir tai buvo rungtynės iki įvarčio: būtume mes įmušę – būtumę laimėję, ir atvirkščiai. Ačiū noriu pasakyti mūsų gerbėjams, matėme, kiek jų daug susirinko. Dabar lauksime namų rungtynių“, – teigė „Jonavos“ saugas.

Kitas rungtynes „Jonava“ rugpjūčio 6 d. žais namų stadione su „Trakais“.

fkjonava.lt informacija

Web Analytics