„Vikingai“ sustiprino pirmaujančias pozicijas

Pirmadienis, 31 July 2017 15:34 Parašė

„Vikingai“ 2017 m. Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybėse dar labiau sustiprino savo pirmaujančias pozicijas, kai artimiausi jų varžovai kluptelėjo iri leido susikrauti jau devynių taškų pranašumą.

„Vikingų“ ekipai taškų pelnyti nesugebėjo E. Utyra, bet ir be jo komandos draugai pažėrė įvarčių laviną. Po pirmojo kėlinio prieš „Jonavos policiją“ taip neatrodė, nes įpusėjus kėliniui T. Paknys netgi buvo atstatęs pusiausvyrą (1:1). Susitikime nesulaikomai žaidė vikingas E. Masiokas. Jis ir pirmajame, ir antrajame kėlinyje įmušė po du įvarčius. Taškas susitikime buvo padėtas, kai per 5 min. „hattricku“ pasižymėjo I. Keliauskas. „Vikingai“ varžovus sutriuškino rezultatu 9:2 (2:1).

„Gaschema“ gana nelauktai dideliu rezultatu nusileido „ant bangos“ esančiai „Ultros“ ekipai. Malinauskų vedama komanda neturėjo vargo su „Gaschema“ ir jau 18-ąją min. pirmavo 3:0. Šiame mače dukart pasižymėjo Skirmantas Malinauskas, o „Ultros“ laimėjo mačą rezultatu 6:2.

Itin kurioziškai klostėsi susitikimas tarp paskutinėje vietoje esančios „Energijos“ ir „Vilties“. Pastarosios komandos gretose per pirmąsias 3 min. du įvarčius pelnė D. Majauskas ir nors sustiprėjusiose energetikų gretose rezultatą sušvelnino P. Vengrauskas, bet D. Majauskas trečiuoju savo įvarčiu po pirmojo kėlinio įtvirtino persvarą (3:1). Vis dėlto 35-ąją min. vėl pasižymėjo P. Vengrauskas, o paskutinę rungtynių minutę tašką komandai padovanojo D. Auga. Susitikimas baigėsi lygiosiomis 3:3.

Turnyrinė lentelė

1.„Vikingai“                                                      11                  11                  0                    0                    85-25                      33

2.„Gaschema“                                                   11                  8                    0                    3                    53-29                      24

3.„Lukšos partizanai“                                        10                  7                    0                    3                    43-31                      21

4.„Transachema“                          10                  6                    2                    2                    45-26            20

5.„Ultros“                                                          11                  6                    1                    4                    52-28                      19

6.„Liberalų sąjūdis“                                           11                  5                    0                    6                    46-29                      15

7.„Viltis“                                                           11                  3                    2                    6                    36-40                      11

8.„Jonavos policija“                                           11                  2                    1                    8                    25-63                      7

9.„Rajonas“                                                       11                  1                    1                    9                    23-67                      4

10.„Energija“                                                     11                  1                    1                    9                    21-90                      4

2017 m. Jonavos mažojo (7x7) futbolo pirmenybių pakoreguotas tvarkaraštis (KKSC stadiono dirbtinės dangos aikštė)