Paskelbtas Renginiai

Kultūros dienos proga pasveikino Jonavos kultūros darbuotojus

Antradienis, 16 April 2024 11:46 Parašė 

Jonavoje pirmadienį paminėta Kultūros diena – šia proga rajono kultūros darbuotojai pakviesti į šventinę popietę savivaldybėje, jiems įteikti apdovanojimai ir padėkos, kultūros įstaigos paskatintos piniginėmis premijomis.

„Visada labai malonu atvykus į renginius, didesnius ir mažesnius, dalyvauti kartu ir mėgautis kultūra, džiaugtis ir didžiuotis mūsų Jonavos talentais. Dėkoju Jums visiems ir linkiu, kad įkvėpimas ir kūrybinės mūzos niekada neapleistų“,  - kultūros darbuotojus pasveikino savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius.

Rajono meras M. Sinkevičius, vicemerė Birutė Gailienė, Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkė Vijolė Šadauskienė, Seimo narys Eugenijus Sabutis taip pat pasveikino ir apdovanojo Jonavos rajono savivaldybės Kultūros centro (JKC) ir Jonavos rajono savivaldybės Grigorijaus Kanovičiaus viešosios bibliotekos darbuotojus – įvairių nominacijų laureatus.

Metų kultūros darbuotojais šiemet paskelbtos JKC scenografė-maketuotoja Dovilė Grybienė ir bibliotekos Rimkų filialo vadovė Vaida Kondrotienė. D. Grybienė įvertinta už kūrybingas ir modernias scenografijų, JKC interjero – eksterjero bei lauko švenčių vizualines idėjas ir jų įgyvendinimą, o V. Kondrotienė pagerbta už profesionalumą, naujų idėjų, aktyvių bei kokybiškų veiklų įgyvendinimą.

Renginyje paskelbtos ir trys kultūros darbuotojos – Metų tradicijos puoselėtojos: jomis tapo Danutė Jurgickienė, JKC Šveicarijos kultūros centro renginių organizatorė, Vita Radionovienė, bibliotekos Kulvos filialo vyresnioji bibliotekininkė ir Virginija Petrenčiuk, JKC Kulvos filialo renginių organizatorė.

Metų sėkmingiausiais kultūros projektais šiemet paskelbti projektai „Kūrybinės jungtys“ ir „Atostogos Knygų terasoje. Vasaroju su pasaka“. Už šių projektų įgyvendinimą padėkomis apdovanotos JKC parodų koordinatorė Renata Kuliešienė ir bibliotekos kultūros projektų vadovė Kristina Adukaitė.

Už kūrybines iniciatyvas ir naujų paslaugų kūrimą pasitelkiant šiuolaikines technologijas padėkos sulaukė vyresnioji bibliotekininkė Martyna Brėdikienė, apdovanota nominacijoje „Metų kultūros inovacijos“.

Metų atradimais paskelbti Jonavos rajono savivaldybės Grigorijaus Kanovičiaus viešosios bibliotekos Žeimių filialo vyresnioji bibliotekininkė Jovita Ulanavičienė ir JKC budėtojas-darbininkas Virginijus Marmokas.