Paskelbtas Futbolas

Jonavoje – aukščiausio lygio salės futbolo draugiškas turnyras

Pirmadienis, 08 April 2024 10:41 Parašė 

Balandžio 13-16 dienomis Jonavoje šurmuliuos aukščiausio lygio futbolas – čia įvyks tarptautinis keturių komandų salės futbolo turnyras, kuriame lietuvių varžovais taps pajėgios salės futbolo rinktinės.

Sirgaliai Jonavoje galės mėgautis Lietuvos rinktinės rungtynėmis su aukščiausio lygio varžovais, mat į Lietuvą atvyksta Prancūzijos, Ukrainos ir Brazilijos rinktinės.

„Turėsime tris pirmojo FIFA reitingo dešimtuko komandas, mūsų rinktinė šiuo metu yra kiek žemiau, tačiau bandysime kovoti su naujuoju mūsų treneriu, tikiu, kad trenerio sugrįžimas yra tinkamas žingsnis, o šis turnyras bus pasiruošimo dalis prieš 2026-ųjų Europos futsal čempionatą, kuris vyks mūsų šalyje“, – apie turnyrą pasakojo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

Apie tokio turnyro idėją taip pat papasakojo ir Lietuvos salės futbolo asociacijos prezidentas Darius Gurskis.

„Jau gavus teisę organizuoti čempionatą, pradėjo suktis mintys, kaip mes ruošimės ir su kokia komanda jį sutiksime. Įvyko pasikeitimai rinktinės poste, džiaugiamės, kad Dentinho sutiko grįžti į šį postą.

Rungtynės vyks balandžio 13, 15 ir 16 dienomis, visos komandos tarpusavyje sužais po vienerias rungtynes.

Turnyro svečiai – pajėgios Europos rinktinės, kurios ruošiasi rudenį vyksiančiam FIFA pasaulio salės futbolo čempionatui, į kurį visos pateko įveikusios savo žemynų atrankas.

Brazilijos rinktinę Lietuvos salės futbolo sirgaliai jau galėjo išvysti prieš daugiau nei porą metų, kai ji viešėjo Lietuvoje ir dalyvavo FIFA pasaulio salės futbolo čempionate, kur iškovojo prizinę trečią vietą.

Tuo tarpu Prancūzijos ir Ukrainos komandos taip pat pateko į pasaulio čempionatą, kur sieks pasirodyti kuo geriau.

Patvirtintas balandžio 13-16 d.  Jonavos sporto arenoje vyksiančio tarptautinio turnyro tvarkaraštis ir pradėta bilietų prekyba (dienos bilietai galioja į abejas dienos rungtynes)! Bilietus galima įsigyti kakava.lt internetiniame puslapyje

Balandžio 13 d. (šeštadienis)

15:00 val.  Lietuva - Ukraina

18:30 val.  Brazilija - Prancūzija

Balandžio 15 d. (pirmadienis)

17:00 val. Ukraina - Brazilija

19:30 val.  Prancūzija - Lietuva

Balandžio 16 d. (antradienis)

17:00 val.  Ukraina - Prancūzija

19:30 val.  Lietuva – Brazilija

KĘSTUTIS PUTELIS