Paskelbtas Miesto naujienos

Jonavos ir „Continental“ vadovai tariasi dėl jonaviečių pavėžėjimo į darbą

Penktadienis, 19 May 2023 12:28 Parašė 

Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius, bendrovės „Jonavos autobusai“ vadovas Otaras Urbanas ir savivaldybės atstovai trečiadienį lankėsi bendrovės „Continental Automotive Lithuania” gamykloje Kauno LEZ`e, kur susitiko su įmonės vadovu Shayan Ali.

Jonavos rajono ir „Continental“ atstovai tariasi dėl galimybių padėti įmonėje dirbantiems jonaviečiams patogiai pasiekti darbo vietą viešuoju transportu.

Šiuo metu „Continental“ gamykloje dirba apie 60 Jonavos gyventojų. Įmonė pati organizuoja darbuotojų atsivežimą iš Jonavos.

Pasak įmonės atstovų, „Continental“ planuoja antrąjį plėtros etapą, po kurio gamyklos pajėgumai išaugs daugiau nei du kartus, o darbuotojų skaičius perkops tūkstantį.

Bendrovė skaičiuoja, kad vien šiais metais galėtų įdarbinti iki šimto darbuotojų iš Jonavos, o per kitus trejus metus iš Jonavos rajono atvykstančių dirbti žmonių skaičius galėtų siekti 300 ir daugiau.

„Planuodami plėtrą įmonės atstovai ieško galimybių organizuoti patogų darbuotojų iš Jonavos pavėžėjimą į darbą ir atgal. Mums aktualu, kad jonaviečiai turėtų kuo daugiau galimybių dirbti ir uždirbti. Todėl kalbamės apie „Jonavos autobusų“ maršrutą ir dalies bilieto kainos kompensaciją savivaldybės ir darbdavio lėšomis“, - sako Jonavos rajono meras M. Sinkevičius.

Kompanija „Continental“ savo veiklą Kauno rajone pradėjo 2019 metų pabaigoje. LEZ`e pastatyta gamykla buvo didžiausia investicija per 20 metų į gamybos sektorių Lietuvoje.

Įmonė gamina automobilių elektronikos komponentus ir sensorius, skirtus automobilio komfortui bei saugumui didinti, o juos eksploatuoja didžiausiems automobilių gamintojams visame pasaulyje.