Paskelbtas Sportas

Jonava pagerbė trenerį D. Maskoliūną

Ketvirtadienis, 08 April 2021 13:28 Parašė 

Šv. Velykų išvakarėse krepšininko ir dabartinio Lietuvos rinktinės vyr. trenerio Dariaus Maskoliūno vardas skambėjo Jonavos sporto arenoje Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo ketverto metu. Jonavos sporto arenoje iškilmingai pakelti marškinėliai su tryliktuoju numeriu, taip pat išleistas vienetinis žurnalas, skirtas paminėti D. Maskoliūno 50 metų jubiliejų.

"Tai yra pirmasis jonavietis - olimpietis, kuris turi pačius aukščiausius krepšinio pasiekimus ir yra nusipelnęs būti taip pagerbtas, kad Jo vardo marškinėliai papuoštų Jonavos sporto areną.

Kadangi D. Maskoliūnas šiuo metu dirba Ispanijoje, iškilmingai Jo marškinėlių pakėlimo ceremonijai buvo pakviesti šeimos nariai: mama Irena ir sūnus Gustas. Tėčio pėdomis pasukęs sūnus Gustas Maskoliūnas dirbti treneriu pradėjo būdamas tokio amžiaus, kai dauguma krepšininkų tik pradeda savo profesionalo karjerą.

Visgi atsisveikinęs su krepšininko svajone, jis pirmuosius žingsnius naujoje profesijoje žengia turėdamas tvirtą pagalbininką šalia", - teigiama Jonavos kūno kultūros ir sporto centro (JKKSC) pranešime.

Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktorius Valdas Majauskas šeimai įteikė dovaną - sumažinta marškinėlių kopiją (repliką).

JKKSC direktorė Regina Stupurienė tikisi, kad šis akcentas - D. Maskoliūno marškinėliai - bus įkvėpimas kiekvienam jaunam jonaviečiui, krepšinio žaidėjui ar kitos sporto šakos sportininkui, siekiant sportinių aukštumų.

Jonavos savivaldybės inf.