Paskelbtas Renginiai

Sporto žaidynės „Sportas mus vienija“

Antradienis, 30 May 2017 10:27 Parašė 

Sportas apibūdinamas kaip veikla, kuri lavina žmogaus sielą ir kūną – sportuojant gerėja fizinė ir dvasinė būsena. Svarbu nepamiršti, kad sportas nėra tik sveikas gyvenimo būdas, sportas vienija, jungia visus į vieningą, tvirtą bendruomenę.

2017 m. gegužės 23 d. Jonavos r. neįgaliųjų veiklos centras organizavo jau tradicinėmis tampančias sporto žaidynes „Sportas mus vienija“. Rungtyse dalyvavo Vilniaus Šilo mokyklos, Jonavos jaunimo mokyklos, sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Jonavos viltis“ ir Jonavos r. neįgaliųjų veiklos centro komandos. Šventę atidarė Jonavos r. neįgaliųjų veiklos centro direktorė Aurika Matutienė, kuri dalyviams palinkėjo stiprybės ir sėkmės, o sirgalius ragino aktyviai palaikyti savo komandas. Sporto žaidynių dalyvius jungė šūkis „Drąsūs, Stiprus, Vikrūs“. Šiais metais žaidynių dalyviai varžėsi įvairiausiose rungtyse: bėgimo, baudų metimo, futbolo ir įvairių estafečių rungtyse. Komandų palaikyti susirinko gausus būrys sirgalių. Kiekvienas stengėsi būti kuo greitesnis, taiklesnis baudų metime, visi stengėsi laimėti ir gaut kuo daugiau taškų. Šventę vainikavo apdovanojimai. Bendroje įskaitoje laimėjo Vilniaus Šilo mokyklos komanda, antrąją vietą užėmė sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Jonavos viltis“ narių komanda, trečioji vieta atiteko Jonavos rajono neįgaliųjų veiklos centro komandai. Atkakliausios komandos prizą iškovojo Jonavos jaunimo mokykla.

Sporto renginys visus suvienijo, nors visi esame skirtingi. Šių sporto žaidynių rezultatas – tai gera nuotaika ir atsirandantis suvokimas, kad veikiant drauge galime pasiekti daug daugiau. Visiems dalyviams linkime ir toliau draugauti su sportu, aktyviai judėti ir laukti kitų susitikimų!

Parengė socialinė darbuotoja Kristina Zubrovienė