Pasveikintos FK Jonava U-13 ir U-14 komandos užėmusios prizines vietas

Penktadienis, 30 June 2023 15:32 Parašė

Jonavos rajono vicemerė Birutė Gailienė pasveikino FK Jonava U-13 ir U-14 komandas už iškovotas prizines vietas tarp finalininkų futbolo I lygos čempionate.

Birželio 18 dieną vykusiose jaunių pirmos lygos superfinaluose, FK Jonavos U-13 komanda po taiklių Vakario Sungailos ir Mato Mirončiko smūgių įveikė Gargždų bangos komandą ir užtikrintai iškovojo pirmąją vietą I lygos čempionate. U-14 komanda atkaklioje kovoje nusileido futbolo akademijai "Gintaras" rezultatu 1:2 ir savo amžiaus grupės I lygos čempionate užėmė antrąją vietą.  Abi komandas į priekį vedė treneris Paulius Vizbaras.

„Auga puiki, perspektyvi trenerio Pauliaus Vizbaro rengiama futbolo profesionalų karta. Perdaviau komandoms ir mero Mindaugo Sinkevičiaus linkėjimus - piniginį čekį - kuris, tikiu, pergalės džiaugsmą dar labiau pastiprins“, - didžiavosi vicemerė B. Gailienė.

Premijos klubams skiriamos pagal patvirtintą Jonavos rajono savivaldybės tarybos Premijų sportininkams ir jų treneriams skyrimo ir mokėjimo tvarkos aprašą.