„Ąžuolyno bėgime“ skambėjo ir Jonavos vardas

Antradienis, 11 September 2018 14:54 Parašė
Pirmąjį rudens sekmadienį į jau devintąjį „Ąžuolyno bėgimą“ Kaune atvyko per 2 tūkst. dalyvių ir nemažas būrys juos palaikančių draugų ir artimųjų iš įvairių Lietuvos miestų. Organizatoriai pastebi, kad visą miestą išjudinęs bėgimas „peraugo“ prieš tai vykusius ir buvo didžiausias „Ąžuolyno bėgimų“ istorijoje.

Žaibiškame puolime – 51 įvartis

Pirmadienis, 10 September 2018 08:31 Parašė
Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybėse sužaisti 11-ojo turo susitikimai. Sunku būtų prisiminti vieną pirmenybių turą per daugybę metų, kai per ketverias rungtynes būtų pasiekta tiek daug įvarčių. Šiame ture buvo gerinami komandiniai rezultatyvumo rekordai. Per ketverias sužaistas rungtynes įmuštas net 51 įvartis! Savo varžovams…
2018 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) senjorų čempionato penkiasdešimtmečių ir vyresnių mažojo futbolo (9x9) čempionatas vyksta dvejose grupėse. Tarp aštuonerių komandų A grupėje rungtyniauja ir Jonavos „Klevo“ senjorai. Čempionate buvo sužaisti paskutinieji susitikimai, po kurių abiejų grupių geriausios ekipos rinksis į finalines varžybas Širvintose.
Puslapis 1 iš 72
Web Analytics