Jonavos krepšininkės savo likimą spręs Ukmergėje

Šeštadienis, 09 April 2016 03:00 Parašė

2015-2016 metų Lietuvos moterų „Akvilės“ krepšinio lygoje vyksta atkrintamosios varžybos, kuriose rungtyniauja ir Jonavos „Petrochema“ (treneriai Jolanta ir Valdas Kačerauskai). Reguliariajame sezone jonavietės negalėjo pasigirti pergalių gausa. Pajėgesnėje C grupėje Jonavos krepšininkės po antrojo etapo savo sąskaitoje turėjo 4 pergales bei 10 pralaimėjimų ir užėmė septintąją vietą.

Ketvirtfinalyje „Petrochema“ krepšininkės iki dviejų pergalių žaidžia su Ukmergės MKK klubu. Pastarasis šiemet rungtyniauja užtikrintai ir po reguliariojo sezono buvo antroje vietoje.

Pirmosiose šių komandų rungtynėse Ukmergėje, jonavietėms nepavyko pakovoti dėl pergalės. Nors po trijų kėlinių dar buvo galima pagalvoti apie teigiamą rezultatą, bet paskutiniajame ketvirtyje šeimininkės Jonavos krepšininkėms leido įmesto vos 5 taškus. „Petrochema“ pralaimėjo pirmąsias tarpusavio rungtynes rezultatu 50:64 (11:12, 18:22, 16:15, 5:15). Jonavos ekipos gretose išsiskyrė legionierė iš Estijos Ele-Riin Tammik, pelniusi 17 taškų.

Būtent pastaroji krepšininkė buvo nesustabdoma antrosiose šių komandų rungtynėse Jonavoje. Nors po pirmojo kėlinio viešnios iš Ukmergės ėmė tolti ir dar kartą įrodyti savo pranašumą, bet aikštelės šeimininkės nenuleido rankų ir ne tik pasivijo varžoves, bet lemiamame ketvirtajame ketvirtyje visiškai palaužė ukmergiškes ir laimėjusios rungtynes rezultatu 62:55 (11:17, 17:10, 11:18, 23:10) bei išlygino serijos rezultatą – 1:1.

Šiame mače estė Ele-Riin Tammik pataikė net 4 tritaškius iš 5, 4 baudas iš 5 ir 4 vidutinius metimus iš 9 bei pelniusi 24 taškus buvo viena pagrindinių pergalės kalvių. Prie pergalės 9 taškai prisidėjo Brigita Turskyrė, po 8 įmetė Judita Girdauskaitė ir Laura Rakutytė.

Lemiamos rungtynės vyks balandžio 16 d., šeštadienį, nuo 12.00 val. Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sporto salėje.