Po ketvirtosios pergalės iš eilės – ketvirtoji vieta

Pirmadienis, 20 November 2023 13:09 Parašė

Po dviejų nesėkmių sezono pradžioje, puikių rezultatų ėmė siekti Jonavos sporto centro krepšinio komanda, rungtyniaujanti „NOSTRA.LT-RKL“ čempionate Regionų krepšinio lygoje Jonavos krepšininkai rungtyniauja B diviziono A grupėje. Joje žaidžia 13 komandų, kur užtikrintai iki šiol žaidžia Utenos „Juventus-Užpaliai“ ekipa, laimėjusi visas septynerias rungtynes.

Praėjusią savaitę Jonavos SC (treneris Edvinas Zinys) viešėjo Švenčionėliuose, kur rungtyniavo su „Rida“ klubu. Pastaroji komanda užima paskutiniąją vietą grupėje ir kaip parodė šio  mačo eiga, jonaviečiai jau ketvirtas rungtynes iš eilės žaidė pergalingą krepšinį.

Tik pirmajame kėlinyje abi komandos rungtyniavo rezultatyviai ir gan lygiai, tačiau antrajame savo pranašumą ėmė įrodinėti jonaviečiai (52:40). Po didžiosios pertraukos Jonavos komandos pranašumas tapo neginčijamu. Skirtumas tarp komandų tik  didėjo, kol pasiekė ir trijų dešimčių taškų. Sporto centro komanda įstengė varžovams atseikėti ir šimtą taškų bei iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės rezultatu 106:70 (24:22, 28:18, 28:15, 26:15).

Jonavos SC ekipos gretose taškus pelnė: Nojus Pankratjevas – 19, Šarūnas Dambrauskas – 17, Mantas Gezevičius – 14, Lukas Piliponis – 12, Vytautas Kružikas – 10, Aroldas Bičiužas – 9, Tadas Žūtautas – 8, Matas Baniulis – 6, Vincas Daškevičius ir Nedas Rauluševičius – po 4, Mantas Miliukas – 3.

Lapkričio 25 d., šeštadienį, Jonavos SC rungtyniaus Druskininkuose su „Druskininkai“ ekipa (12.00 val.).