Iš Mažeikių – su vienu tašku

Pirmadienis, 14 January 2019 08:30 Parašė

Jau trečiose rungtynėse iš eilės Lietuvos futsal A lygoje rungtyniaujanti Jonavos „Vikingai“ komanda neranda pergalės garanto. Prieš tai dvejose vykusiose rungtynėse jonaviečiai negalėjo pasigirti dideliu rezultatyvumu, tačiau praėjusį šeštadienį Mažeikiuose tiesiog „atsirišo“ įvarčiai, bet pasirodo to neužteko pergalei, nes gynyboje leista varžovams taip pat mušti daug įvarčių.

Mače su FK „VIP“ klubu įvykiai klostėsi labai permainingai. Pirmąjį susitikimo įvartį pelnė Eisvinas Utyra, tačiau labai greitai šeimininkai Jonavos futbolininkų pastangas pavertė niekais. Vieną po kito jie sumušė tris įvarčius (1:3). Visgi, įvarčių lietuje įsižaidę „Vikingai“ buvo žengę jau pergalės link.

Pakutinę pirmojo kėlinio minutę Jurijus Jeremejevas sušvelnino rezultatą, o įspūdingai rungtynes sužaidęs E. Utyra antrojo pradžioje ir išlygino rezultatą (3:3). Nors mažeikiškiai vėl išsiveržė į priekį, bet J. Jeremejevo, Artūrio Rocio ir E. Utyros serija leido jonaviečiams jau pirmauti 6:4. Baigiantis susitikimui persvaros išsaugoti nepavyko ne tik kad nepavyko, bet teko gelbėtis jau nuo nesėkmės.

Mažeikių komanda per keturias minutes sumušė net trys įvarčius ir ėmė pirmauti itin rezultatyviame mače 7:6. Tačiau lemiamą žodį tarė E. Utyra, kuriam pavyko susitikimo pelnyti savo ketvirtąjį įvartį, kuris leido „Vikingams“ išsivežti tašką (7:7).

„Vikingai“ sudėtis – Martynas Matijoška, Andrius Skorupskas, Artūras Rocys, Benas Spietinis, Aurimas Mockus, Gytis Vasylius, Lukas Čepkauskas, Jurijus Jeremejevas, Eisvinas Utyra, Paulius Osauskas.

Kiti vienuoliktojo turo rezultatai: Panevėžio „Sportidus“ – Akmenės „Akmenė“ 1:2, Vilniaus FC „Turbotransfers“ – Vilniaus Dailės akademija (VDA) 8:2, Vilniaus „Bekentas“ – Gargždų „Gargždų taškas“ 0:4.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

9 Bekentas 8 1 1 6 20-34 4

Rezultatyviausiai čempionate toliau rungtyniauja „Vikingų“ žaidėjas E. Utyra, kuris pridėjo net keturis įvarčius ir dabar jo sąskaitoje jau 21 tikslus smūgis. Be jo rezultatyviai žaidžia Vieira Dos Santos Isaac Cesar („Vytis“) – 12, Edvinas Jasaitis „(Akmenė“) – 11, Valdas Pocevičius („Gargždų taškas“) – 10 įvarčių.

Sausio 20 d., sekmadienį, Jonavos sporto arenoje „Vikingai“ susitiks su Vilniaus FC „Turbotransfers“ klubu. Rungtynių laikas pasikeitė ir susitikimas prasidės 18.20 val.