„Vikingai“ kopia aukštyn – pasiekta dar viena pergalė

Pirmadienis, 12 March 2018 08:04 Parašė

Lietuvos salės futbolo (betsafe-futsal) čempionato pirmajame rate labai skaudų pralaimėjimą buvo patyrę Jonavos „Vikingai“, kurie savo žiūrovų akivaizdoje rekordišku rezultatu 0:12 nusileido Klaipėdos „Koralui“. Norėjosi tokią nesėkmę greitai pamiršti.

Besibaigiant antrajam ratui šių abiejų komandų vėl laukė susitikimas, tačiau šįkart uostamiestyje. Varžovai žengia trečiojoje vietose ir yra arti prizinės vietos galutinėje įskaitoje, o jonaviečiai pastaruoju metu demonstruoja pergalingą žaidimą ir po kelių sėkmingų rungtynių baigčių netgi gali jau realiai pagalvoti ir apie penktąją poziciją.

Būtent taip atsitiko po mačo Klaipėdoje. Tik prasidėjus susitikimui, jau 4 min. aikštelės šeimininkai buvo pelnę du įvarčius be atsako ir vėl grėsė nemalonumai. Po tokio šalto dušo reikalai aikštelėje ėmė taisytis ir „Vikingai“ varžovams pateikė jiems nemalonią ir labai netikėtą staigmeną.

Dar pirmajame kėlinyje Martynui Stankevičiui ir Denisui Šichranovui pavyko netgi išvesti „Vikingus“ į priekį po to, kai patys klaipėdiečiai pasiuntė kamuolį į savus vartus.

Tačiau vėlesni įvykiai šeimininkus paliko šokiruotus, nes po pertraukos jie taip ir nerado spragų Jonavos ekipos gynyboje. Bet tai buvo ne blogiausia. „Vikingų“ žaidėjai  ėmė mušti įvarčius. Iš pradžių pasižymėjo Vladyslavas Chernyakovas, vėliau du kartus iš eilės pasižymėjo Benas Spietinis, o paskutinę mačo minutę varžovų nokautą užbaigė vienas rezultatyviausių lygos futbolininkų Eisvinas Utyra. „Vikingai“ šventė pergalę rezultatu 7:2 (3:2) bei turnyrinėje lentelėje atsidūrė šeštojoje pozicijoje.

„Vikingai“ sudėtis – Andrius Skorupskas, Aurimas Mockus, B. Spietinis, M. Stankevičius, Artūras Rocys, D. Šichranovas, V. Chernyakovas, Edgaras Makarovas, Albertas Ramonas, E. Utyra, Justas Ulickas.

Kitose šešioliktojo turo rungtynėse Vilniaus FC „Turbotransfers“ 1:1 sužaidė lygiosiomis su Mažeikių FK „VIP“, o Vilniaus Dailės akademija 4:2 įveikė Kauno „Inkarą.

Šiame ture susitiko abu lyderiai, tačiau nei vienai ekipai pergalės iškovoti nepavyko. Kauno „Vytis“ savo aikštelėje sužaidė lygiosiomis (2:2) su Gargždų „Pramogos-SC“. Pagaliau pirmuosius taškus įsirašė „Vievio žiedas“, kuris pasiekė istorinę įspūdingą pergalę, kai net 10:5 nugalėjo Panevėžio „Baltiją“.

Po šių susitikimų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

10 Vievio žiedas 16 1 0 15 40-111 3

Per 80 rungtynių čempionate įmušta 630 įvarčių (vidutiniškai po 7,88 įvarčio per rungtynes).

Rezultatyviausiai rungtyniauja: Arūnas Šteinas („Baltija“) ir Karolis Urbaitis („Pramogos-SC“), pelnę po 18, Valdas Pocevičius („Pramogos-SC“), Aurimas Skurdelis („Koralas“) ir Eisvinas Utyra („Vikingai“) – po 17 įvarčių.

Kovo 18 d., sekmadienį, „Vikingai“ sporto arenoje susitiks su Kauno „Vytis“ klubu. Rungtynių pradžia 16.00 val.