„Klevo“ senjorai užtikrinta pergale pradėjo ketvirtfinalio etapą

Pirmadienis, 09 October 2017 08:49 Parašė

2017 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) senjorų čempionate prasidėjo lemiamos kovos tarp abiejų regionų komandų. Į atkrintamąsias pateko po keturias geriausias Aukštaitijos ir Žemaitijos regionų komandas.

Jonavos „Klevo“ senjorų komanda Aukštaitijos regione užėmė trečiąją vietą ir dvejas rungtynes žais su antroje pozicijoje Žemaitijos regione buvusia Šiaulių „Tigrai“ ekipa. Vienu požiūriu šios rungtynės jonaviečiams baigėsi nesėkme,  kai skausmingą traumą patyrė Virginijus Nutautas, kuris pirmajame kėlinyje buvo nesustabdomas.

Nors rungtynių pradžioje pirmieji pasižymėjo jonaviečiai, kai varžovai nelestinai sustabdė Denisą Šichranovą savo baudos aikštelėje ir pats nukentėjęs realizavo teisėjo skirtą 11 m baudinį, bet svečiams vėliau po šeimininkų klaidos pavyko atstatyti pusiausvyrą.

Visgi, pirmoji mačo dalis visiškai priklausė šeimininkams. Vieną po kito du įvarčius pelnė V. Nutautas, o pirmojo kėlinio šiauliškių triuškinimą pabaigė Jevgenijus Medvedevas.

Po pertraukos ir varžovai ėmė kurti progas, tačiau patikimai vargus gynė Irmantas Kovalenko. Vienu metu apsiginti pavyko ir nuo dviejų varžovų žaidėjų. Realių progų neišnaudojo patys „Klevo“ futbolininkai. Įveikti svečių vartininko nepavyko ir Mariui Ladauskui, ir Pauliui Kvedaravičiui. Antroje rungtynių dalyje nei vienai komandai nepavyko pasižymėti, bet prieš antrąsias tarpusavio rungtynes Jonavos senjorai turi gan solidų pranašumą, kai šiame mače pasiekė pergalę rezultatu 4:1 (4:1).

Kitose rungtynėse Solidžią pergalę pasiekė dar viena Aukštaitijos regiono komanda Alytaus „Dainavo senjorai“. Dzūkai Tauragėje nepaliko šansų šeimininkams „Taurui“, įveikdami juos net 4:0. Dar dvejuose mačuose užfiksuoti atkaklių kovų rezultatai, tačiau šiose pirmose rungtynėse dominavo aukštaitiškos komandos. Kauno „Virpstas“ pergale džiūgavo savo aikštelėje, kur 3:2 palaužė pajėgiausią Žemaitijos regiono ekipą Klaipėdos „Atlanto veteranai“. Apmaudžiai savo susitikimą pabaigė šio regiono lyderiai Vilniaus „Prelegentai“, nesugebėję svečiuose įveiki Žemaitijos regione ketvirtoje pozicijoje buvusios Gargždų „Gargždų veteranas“ vienuolikės. Mačas baigėsi taikiu rezultatu 1:1.

Atsakomąsias rungtynes komandos turės sužaisti iki spalio 15 d. Jonavos „Klevas“ savo antrąsias rungtynes Šiauliuose žais būtent spalio 15 dieną.