Rajono futbolo pirmenybėse – intrigų virtinė

Pirmadienis, 05 September 2016 09:15 Parašė
 „Transachemos“ žaidėjas Denis Šichranov (dešinėje) ir toliau pirmenybėse žaidžia rezultatyviausiai. „Transachemos“ žaidėjas Denis Šichranov (dešinėje) ir toliau pirmenybėse žaidžia rezultatyviausiai.

Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybėse sužaistos trejos rungtynės iš ketverių, nes iš varžybų pasitraukusiai „Energijai“ prieš „Transachemą“ buvo įskaitytas techninis pralaimėjimas 0:3.

Antroje pozicijoje esanti „Gaschema“ sparčiai siekia pasivyti nutolusius „Transachemos“ futbolininkus, tačiau šiems per trejas rungtynes viena pergalė iš karto užtikrintų nugalėtojų vardus. Po savo rungtynių „Gaschema“ sustiprino antrą poziciją, į kurią pretenduoja ir dvejomis rungtynėmis mažiau sužaidusi „Šveicarija“. „Gaschema“ po pirmojo kėlinio tik minimalia persvara pirmavo prieš „Viltį“, tačiau prasidėjus antrajai žaidimo pusei du tikslius smūgius pridėjo Š. Gaišys. Nors „Vilties“ ekipai pavyko pelnyti paguodos įvartį, tačiau tai nesutrukdė „Gaschemai“ pasiekti solidžią pergalę rezultatu 5:1. Nugalėtojams du įvarčius pelnė ir A. Ratautas.

Kitame mače užfiksuota intriga.„Vikingai“ susitiko su antrosios pergalės vis dar siekiančia „Jonavos policija“. Kai trečiąją minutę M. Padvaiskas išvedė vikingus į priekį, atrodė, kad situacija aikštelėje gali būti aiški. Tačiau policininkai dar pirmoje rungtynių pusėje pasiuntė savo varžovus į nokdauną. M. Matulis, S. Simovičius ir A. Bisigirskas vieną po kito įmušė tris įvarčius ir po pirmojo kėlinio pirmavo 3:1. Po tokio šalto dušo vikingai antrajame kėlinyje jau dominavo aikštelėje: Š. Sabatauskas dviem tiksliais smūgiais atstatė pusiausvyrą, o savo trečiu įvarčiu mačo pabaigoje įtvirtino pergalę. Prieš tai pasižymėti dar pavyko A. Mockui ir A. Solovjovui, tad SMK „Vikingai“ baigė rungtynes 6:3.

Prizininkų trejetą besivejantys „Lukšos partizanai“ ir „Liberalų sąjūdis“ susitiko tarpusavyje. Jau antrąją mačo minutę J. Ovčinikovas išvedė „Lukšos partizanus“ į priekį. Ilgą laiką šis vienintelis įvartis leido kariams pirmauti, tačiau susitikimo baigtis jiems nebuvo palanki. Iki mačo pabaigos likus aštuonioms minutėms, N. Sadzevičius išlygino rezultatą, o per paskutines dvi minutes D. Kulakauskas tiksliu smūgiu garantavo „Liberalų sąjūdžiui“ pergalę (2:1) ir kilstelėjimą turnyrinėje lentelėje į ketvirtą poziciją.

9. „Energija“ 13 1 0 12 10-59 3

2016 m. Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybių II rato tvarkaraštis („Neries“ futbolo aikštynas)