Jonaviečių sėkmė Paryžiuje

Ketvirtadienis, 18 November 2021 15:36 Parašė

Sekmadienį klubo Bonus šokėjai Simona Jefimenkaitė ir Augustas Moročka dalyvavo tarptautinės šokių federacijos organizuojamose varžybose „Saphir Open 2021“. Juvenille International grupėje Jonavos atstovai klasikinių šokių programoje užėmė 2 vietą, praleidę į priekį tik Rumunijos porą. Lotynų Amerikos šokių programoje vėl gi 2 vieta, nusileista šeimininkams.

Taip pat šį savaitgalį jonaviečius lydėjo sėkmė ir Lietuvos reitingo varžybose Kaune. Jaunučių I grupėje Simona Augustas užėmė 3 vietą, jaunučių II E4 grupėje Milius Rinkevičius - Rūta Pupinytė laimėjo 3 vietą, E6 grupėje

Benas Kulieša - Liana Fedotova 2 vietą. Geriausiai sekėsi Aleksandrui Malanovui ir Austėjai Liškauskaitei. Jie jaunių D klasėje laimėjo ir klasikinių ir Lotynų Amerikos šokių programose. Sveikinimai sportininkams.