2016 metų Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybėse komandos sužaidė ketvirtojo turo susitikimus. Iki šio turo pirmenybėse be nuostolių žengė dvi komandos, tačiau dabar liko tik viena.

Pergalingai rungtyniavusi „Šveicarija“ mače su „Gaschema“ prarado pirmuosius taškus, kai jau pirmajame kėlinyje A. Vasiliausko ir D. Kontauto tikslūs smūgiai leido šiems išsiveržti į priekį ir tvirtai laimėti rungtynes, nors susitikimo pabaigoje ne tik praleido įvartį, bet iš aikštelės buvo pašalintas A. Ratautas.

Skaityti 1387 kartai
Įvertinkite šį įrašą
Penktadienis, 20 May 2016 03:00

Remigijus Šedys pasidabino auksu

į Sportas

Gegužės 11 – 15 d. Gdynėje (Lenkija) vykęs Europos svarsčių kilnojimo čempionatas Lietuvos komandai buvo sėkmingas – 22 dalyvavę sportininkai iškovojo 22 medalius! Lietuvos rinktinės sudėtyje čempionate varžėsi ir du Jonavos svarsčių kilnojimo asociacijos atletai, kurie taip pat užlipo ant prizininkų pakylos. Alfonso Špoko (Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris) treniruojami Andrius Kubilius ir Remigijus Šedys namo grįžo su medaliais, kurių vienas – auksinis.

Skaityti 1545 kartai
Įvertinkite šį įrašą
Penktadienis, 20 May 2016 03:00

Europos sidabras – jonaviečio rankose

į Sportas

Gruzijos sostinėje Tbilisyje vykstančiame Europos jaunių ir suaugusiųjų kiokušin karatė čempionate jaunieji Lietuvos sportininkai kumitė rungties varžybose įrodė, kad išlaiko labai aukštą lygį ir susišlavė solidų apdovanojimų derlių: 5 aukso, 3 sidabro ir 5 bronzos.

Skaityti 1539 kartai
Įvertinkite šį įrašą

Dar iki dvyliktojo Lietuvos smscredit.lt A lygos čempionato turo buvo aišku, kad lygos debiutanto Jonavos „Lietava“ futbolo klube įvyko didelių permainų. Išsiskyrė Jonavos „Lietavos“ ir vyr. trenerio Roberto Poškaus asistentų Mariaus Bezykornovo bei Pauliaus Ragausko keliai. Su šiais specialistais VšĮ „Jonavos futbolas“ valdybos sprendimu buvo nutrauktos sutartys.

Skaityti 1588 kartai
Įvertinkite šį įrašą

Gegužės 15 diena minima kaip Tarptautinė šeimos diena. Ši diena paminėta ir Jonavoje. Ketvirtą kartą vyko Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centro organizuota šventė, kurios metu vyko daugybė užsiėmimų ne tik vaikučiams, bet ir jų tėveliams.

Skaityti 2511 kartai
Įvertinkite šį įrašą
Pirmadienis, 16 May 2016 03:00

Permainos „Lietava“ futbolo klube

į Sportas

VšĮ „Jonavos futbolas“ Valdybos sprendimu, nuo 2016 metų gegužės 16 dienos nutraukiamos darbo sutartys su FK „Lietava“ vyriausiojo trenerio asistentu Mariumi Bezykornovu bei fizinio rengimo treneriu Pauliumi Ragausku.

Skaityti 1560 kartai
Įvertinkite šį įrašą

Neseniai miesto centrinis stadionas aidėjo nuo vaikų klegesio ir gerų emocijų. Čia susirinkę šešių rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų mažieji ugdytiniai dalyvavo smagiame rajoninio futboliuko turnyre „Kamuoliukas greituoliukas“, kurį organizavo lopšelis-darželis „Pakalnutė“.

Skaityti 2041 kartai
Įvertinkite šį įrašą

Prasidėjo 2016 metų Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybės, kuriose dalyvauja 9 komandos. „Neries“ futbolo aikštyne buvo sužaistos šešerios rungtynės, kuriose futbolininkai labai dideliu rezultatyvumu nepasižymėjo. Per šiuos mačus įmušta 19 įvarčių (vidutiniškai po 3,17 įvarčio). Kai kurios komandos jau sužaidė po du susitikimus.

Skaityti 1521 kartai
Įvertinkite šį įrašą

2016 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) antrosios lygos čempionatas atkeliavo ir į Jonavą. Kūno kultūros ir sporto centro stadione vyko Pietų zonos rungtynės tarp Jonavos „Lietava B“ ir Kazlų Rūdos „Šilas-2“ komandų. Pastarajai ekipai tai buvo pirmosios rungtynės šį sezoną, o jonaviečiai savo sąskaitoje iki šio mačo jau turėjo po pergalę ir pralaimėjimą.

Skaityti 1746 kartai
Įvertinkite šį įrašą

2016 metų Lietuvos smscredit.lt A lygos čempionate praėjusią savaitę vyko trejos vienuoliktojo turo susitikimai, o likęs mačas bus sužaistas ateinantį trečiadienį (Kauno FK „Stumbras“ – Kauno „Kauno Žalgiris“). Jonavos FK „Lietava“ ekipa viešėjo Klaipėdoje, kur varžėsi su FK „Atlantas“ klubu. Pirmajame rate jonaviečiai šiai ekipai nusileido tik susitikimo pabaigoje (0:1), todėl svečiuose siekė revanšo ar bent taško.

Skaityti 1436 kartai
Įvertinkite šį įrašą