Paskelbtas Sveikata

Gausus prakaitavimas – problema, kurią galima išspręsti

Pirmadienis, 25 July 2022 11:21 Parašė 

Aktyvi fizinė veikla, emocinis stresas ar netikėtai aplankę tropiniai karščiai yra pagrindinės priežastys, iššaukiančios natūralią organizmo reakciją – prakaitavimą. Prakaitavimas yra įprastas procesas, kurį patiria kiekvienas žmogus. Norint išvengti nemalonaus kvapo, neestetiškai atrodančių prakaito dėmių ant drabužių, dažniausiai į pagalbą pasitelkiame įvairius antiperspirantus, dezodorantus ar kitas, prakaitavimą malšinančias priemones. Tačiau kaip elgtis, jeigu prakaitas žliaugia upeliais, įprastos priemonės nesuteikia efektyvių rezultatų, o kartais net pablogina situaciją? Botulino toksinas – veiksminga priemonė, kuri padeda užkirsti kelią nepakenčiamai gausiam prakaitavimui.

Svarbiausias žingsnis – išsiaiškinti prakaitavimo priežastis

 Hiperhidrozė, kitaip tariant padidėjęs prakaitavimas, sukelia tiek fizinį, tiek emocinį diskomfortą. Žmones, kenčiančius nuo itin didelio prakaitavimo, nuolat lydi nemalonus kvapas, dėmės ant drabužių. Šie, nepageidaujami veiksniai gerokai apkartina gyvenimo kokybę, mažina savivertę, neigiamai įtakoja socialinį ir profesinį gyvenimą. Pernelyg didelį prakaitavimą gali įtakoti įvairios priežastys, tokios kaip menopauzė, paveldimumas, netinkami maisto produktai, įvairios ligos ar medikamentai. Todėl, visų pirma, labai svarbu pasikonsultuoti su gydytoju ir išsiaiškinti tikrąją, padidėjusio prakaitavimo priežastį. Siekiant kokybiško, efektyvaus rezultato itin svarbu išsirinkti patikimą, estetinės medicinos ir chirurgijos kliniką, kurioje jums bus suteikta profesionali konsultacija, atliktas išsamus sveikatos būklės įvertinimas. Grožio Akademija - klinika, kurioje kasdien atliekamos įvairios injekcijos, chirurginės ir estetinės procedūros. Šioje klinikoje dirbantys profesionalai, konsultacijos metu išsiaiškins padidėjusio prakaitavimo priežastis ir paskirs individualiai jums pritaikytą gydymo metodą.

Botulino toksinas – priemonė, kuri grąžins gyvenimui kokybę

 Gydytojui nustačius diagnozę ir atmetus kitas, galimai prakaitavimą įtakojusias priežastis, galima žengti drąsų žingsnį pozityvių pokyčių link ir išbandyti injekcijas. Botulino injekcija nuo prakaitavimo dažniausiai leidžiama delnų, pėdų ar pažastų srityje. Botulino toksinas efektyviai blokuoja nervinio impulso perdavimą prakaito liaukoms. Tokiu būdu ženkliai sumažinamas prakaito išskyrimas. Yra tikimybė, jog suleidus injekciją vienoje, probleminėje srityje, gausus prakaitavimas sumažės ir kitose, anksčiau stipriu prakaitavimu pasižymėjusiose vietose. Procedūra atliekama greitai ir neskausmingai, o džiuginantis rezultatas suteikia galimybę ilgam pamiršti diskomfortą kėlusias, prakaitavimo problemas.

 Kiekvieno žmogaus samprata apie grožį yra skirtinga. Tačiau atrodyti tvarkingai ir jaustis švariai nori visi. Deja, tačiau kenčiant nuo gausaus prakaitavimo, šie, savaime suprantami siekiai tampa tikru iššūkiu. Nemalonaus kvapo maskavimas įvairiais dezodorantais ar brangiais kvepalais dažniausiai apdovanoja dar prastesniais aromatais. Prakaitavimo problemos įpareigoja nuosekliai rinktis drabužius, atkreipti dėmesį į jų sudėtį, įvairiose gyvenimo situacijose turėti pakaitinius rūbus. Prakaito keliamas problemas nesunkiai pastebi ir užuodžia aplinkiniai, o tai sukelia psichologinį diskomfortą. Laimei, botulino toksino injekcijų pagalba galima atsisveikinti su nemaloniu kvapu, dėmėmis ir nuolat patiriama įtampa. Botulino toksino injekcijų procedūra trunka neilgai, nereikalauja didelių finansinių išteklių ar išskirtinio pasiruošimo, tad jeigu susiduriate su prakaitavimo problemomis – dvejoti neverta. Juk tai procedūra, kuri akimirksniu pagerins gyvenimo kokybę ir sugrąžins komfortą.