Paskelbtas Sportas

Metus SK „Faiteris“ pabaigė pergalėmis ir Vokietijoje

Pirmadienis, 02 January 2017 09:04 Parašė 

Jonavos sporto klubas „Faiteris“ šiuos metus užbaigė gan skambiai, nes vieni klubo sportininkai varžėsi Šakiuose, o kiti net nuvyko į Vokietiją. Būtent sporto klubo kovotojai Rokas Karoblis ir Laurynas Makaveckas dalyvavo K-1 turnyre, kuris vyko Šverino mieste (Vokietija).Jonavos sporto klubas „Faiteris“ šiuos metus užbaigė gan skambiai, nes vieni klubo sportininkai varžėsi Šakiuose, o kiti net nuvyko į Vokietiją. Būtent sporto klubo kovotojai Rokas Karoblis ir Laurynas Makaveckas dalyvavo K-1 turnyre, kuris vyko Šverino mieste (Vokietija).

Pasak klubo vadovo Arnoldo Lukošiūno, atletas R. Karoblis po ilgokos pertraukos grįžo į ringą, nes kankino įvairios traumos. Nesėkmingai susiklosčius aplinkybėms, Rokui nepavyko iškovoti pergalės, nors iki šiol SK „Faiteris“ atstovas buvo keturis kartus dalyvavęs tokiame turnyre ir nebuvo pralaimėjęs.

„Varžovas neleistinu smūgiu pirmose raundo sekundėse pataikė Rokui į kelio sąnarį bei įplyšo raiščiai, - dėl nesėkmės kalbėjo A. Lukošiūnas. – Rokas dar pirmą raundą kentėdamas skausmą kovojo, bet visgi, kovos netęsė. Sekundantai nutarė, kad neverta toliau kentėti ir kovoti. Ant vienos kojos šokinėdamas kovos nelaimėsi, tik dar labiau pabloginsi sportininko sveiktą. Klubui juk svarbiausia jų sportininkų sveikata, o vėliau – pergalės. Išgydysime, paruošime kitoms kovos ir pergalių dar tikrai turėsime“.

Kitam SK „Faiteris“ atstovui L. Makaveckui teko kovoti su galingu varžovu iš Vokietijos, vietinę žvaigždę, kuris ilgą laiką nežinojo pralaimėjimų kartėlio. Lauryno laukė rimtas išbandymas – nepralaimėti ir tai jam pavyko padaryti bei nutraukė vokiečio pergalių seriją.

„Esame patenkinti, kaip sukovojo Laurynas bei šiltu priėmimu Vokietijoje, - kelionės įspūdžiais dalinosi A. Lukošiūnas. – Mes dėkingi ten gyvenantiems lietuvaičiams, kurie mus pasitiko. Mus aprūpino viešbučiu, maitinimu, aprodė miestą bei net ir pramogų suorganizavo. Nuoširdus dėkui Rimui Pagrandžiui, Danui Stučinskui, Mantui Pagrandžiui ir kitiems, prisidėjusiems prie šios mūsų kelionės į varžybas“.

Kol šie sportininkai grumėsi Vokietijoje, kiti klubo sportininkai savo jėgas išmėgino Šakių atvirajame grappling imtynių čempionate. Jame SK „Faiteris“ atstovai pasidabino medaliais.

Pasak į varžybas jaunuosius sportininkus nuvežusio trenerio Tomo Svirskio, rezultatai tikrai neblogi, bet norisi iškovoti ir pirmų vietų. Tad po švenčių vėl bus kimbama į treniruotes ir bus dedamos pastangos, kad klubo treneriai ir sportininkai galėtų džiaugtis kuo dideniu iškovotų pirmų vietų skaičiumi.

Būtent varžybose Šakiuose pirmų vietų SK „Faiteris“ sportininkai neiškovojo, tačiau atletai lipo ant kitų vietų laiptelių. Trečiąsias vietas užėmė Mindaugas Motiekaitis ir Deividas Tutkus, o tik finaluose pralaimėjo ir antrosios vietos medalius iškovojo Mantas Remeika, Dovydas Rakauskas, Denis Fediuškin, Robertas Keršys.

„Tai prasidėjusių permainų, aktyvesnio dalyvavimo varžybose metai, - šių metų sporto klubo veiklą ir dalyvavimą varžybose apibendrino klubo vadovas A. Lukošiūnas. – Klubas stipriai suaktyvino savo dalyvavimą įvairiuose renginiuose, įsitvirtino Lietuvos kikbokso, grapplingo, MMA mėgėjų federacijose. Įgijome daug naujų draugų Lietuvoje ir užsienyje. Kitiems metams klubas sau turi iškėlęs tikslus ir toliau aktyviai dalyvauti šiose organizacijose bei pradėti rengti varžybas Jonavoje. Jei, viskas klostysis pagal planą, jonaviečiai turės galimybę pamatyti ir MMA mėgėjų čempionatą, kikbokso, K-1 turnyrą. Be to, atsiradus stipresniems rėmėjams, į Jonavą atvešim ir labai sparčiai populiarėjantį grapplingo turnyrą. Šiuos metus noriu baigti sveikinimo žodžiais. Su šventėmis noriu pasveikinti visus sportininkus bei trenerius ir jų šeimų narius, visus skaitytojus, kurie domisi kovų menais ir mūsų sporto klubo „Faiteris“ veikla“.

Gytis RAMANAUSKAS