Paskelbtas Futbolas

Tradiciniame šeimų futbolo turnyre Sabatauskų pergalė

Pirmadienis, 19 December 2016 10:07 Parašė 

Kaip ir kiekvienais metais, Jonavos rajono Ruklos sporto klubas „EOS-Aušra“ (prezidentas Darius Mockus) organizavo šeimų kalėdinį futbolo turnyrą (5x5). Varžybos vyko J. Stanislausko pagrindinės mokyklos sporto salėje, o turnyre panoro dalyvauti 6 šeimų komandos.

Komandos sudėtį sudarė keturi vyrai (vaikinai, berniukai) ir viena moteris (mergina, mergaitė). Viso komandoje galėjo būti registruoti 8 žaidėjai, susieti giminystės ryšiais. Šiemet varžėsi Ragauskai, Sabatauskai, Kekiai, Kazlauskai, Chokai ir viena pabėgėlių šeima iš Ukrainos – Shimkai.

Po grupės susitikimų kovoje dėl trečiosios vietos Kekiai po permainingos kovos 5:4 įveikė Kazlauskų penketą. Tuo tarpu finalas pasižymėjo rezultatyviu salės futbolu. Dėl pirmosios vietos susitiko Ragauskų ir Sabatauskų šeimos. Pergalę rezultatu 8:5 ir nugalėtojų vardus iškovojo Sabatauskai (Judita ir Livija Sabatauskaitės, Šarūnas ir Rolandas Sabatauskai, Anatolijus Katkus).

Pirmąsias tris vietas užėmusios šeimų komandos apdovanotos taurėmis ir medaliais. Pirmą vietą užėmę Sabatauskai, vyks į respublikinį kalėdinį šeimų futbolo turnyrą, kuris gruodžio 17 d. vyko Ukmergės rajone, Šventupės sporto komplekse.

GYTIS RAMANAUSKAS