Paskelbtas Sportas

Jonavos jaunių stalo teniso komandos – finalinėse kovose

Pirmadienis, 12 December 2016 08:52 Parašė 

Jonavos Kūno kultūros ir sporto centre besitreniruojantys jaunieji stalo tenisininkai pademonstravo pergalingą žaidimą ir abi komandos pateko į kitų metų sausio mėnesį vyksiančius finalus. Dėl patekimo į finalus, Lietuvos jauniai (iki 18 metų) dalyvavo Širvintų sporto mokykloje vykusiose komandinėse pirmenybėse, kur varžėsi 12 vaikinų ir 10 merginų komandų. Į finalus pateko po šešias geriausias ekipas, nes juose jau laukia keturi didžiųjų miestų atstovai: Vilniaus, Kauno, Panevėžio ir Šiaulių stalo jaunieji stalo tenisininkai.

Rajonų grupės komandinėse pirmenybėse rungtyniavo ir Jonavos sporto centro auklėtiniai (treneriai Saulius Bureika ir Astra Indrišiūnienė), kurie pasiekė finalus. Kiek prasčiau sekėsi merginoms, kurios užėmė ketvirtąją vietą, bet tai nesutrukdė patekti į finalinį dešimtuką.

Visgi, kur kas sėkmingiau pasirodė gan pajėgi Jonavos vaikinų komanda. Iš pradžių savo pogrupyje „sausais“ rezultatais 3:0 buvo įveiktos Kelmės ir Akmenės ekipos bei patekus į lemiamą etapą, buvo susitikta dar su trejomis rajonų komandomis. Po vienintelio varžovams atiduoto taško, 3:1 nugalėti Mažeikiai, 3:0 – Šilalė bei lemiamoje kovoje 3:0 įveikti ir Telšių stalo tenisininkai. Jonavos komanda (Rimas Lesiv, Oskaras Šimelis, Rokas Bartusevičius, Lukas Valeiša, Deividas Balsys) šiose pirmenybėse iškovojo pirmąją vietą bei užtikrintai žengė į pajėgiausiųjų dešimtuką.

Gytis RAMANAUSKAS