Paskelbtas Sportas

Jonavos tinklinio mėgėjos – Lietuvos pietvakarių tinklinio asociacijos pirmenybių nugalėtojos

Pirmadienis, 12 December 2016 08:50 Parašė 

VšĮ Lazdijų sporto centre vyko 2016 metų Lietuvos pietvakarių tinklinio asociacijos (LPTA) moterų tinklinio 4x4 pirmenybės. Jose varžėsi šešios tinklinio mėgėjų komandos, suskirstytos į du pogrupius. A pogrupyje varžėsi Alytaus SRC, Lazdijų SC ir Jonavos „Aušrinė-Titmaras“, o B pokrypyje tarpusavyje susitiko Marijampolės „Adelytė“, Lazdijų „Studentės“ ir Lazdijų „Žara“.

Itin sėkmingai šiose pirmenybėse dalyvavo Jonavos tinklinio mėgėjos, kurios pogrupyje didesnio vargo neturėjo ir vienodais rezultatais 2:0 įveikę abi savo varžoves.

Savo pogrupyje užėmusios pirmąją vietą, finale susitiko su kito pogrupio geriausia šeimininkių ekipa „Žara“. Tačiau jonavietės (Ramunė Knatienė, Jolita Gečiauskienė, Rita Lisauskienė, Simona Ciegytė, Sandra Klimienė) nors ir turėjo finalo vertą dvikovą, bet po atkaklios kovos įveikė savo varžoves bei tapo nugalėtojomis.

Komandas ir žaidėjas apdovanojo Lietuvos pietvakarių tinklinio asociacijos prezidentas Anatolijus Mikutovskis, kuris specialų prizą už klastingus perdavimus įteikė jonavietei R. Knatienei.

Gytis RAMANAUSKAS