Paskelbtas Futbolas

„Lietavos“ gerbėjai kitąmet stadione ruošiasi dainuoti

Penktadienis, 09 December 2016 12:18 Parašė 

Jonavos „Lietava“ išties gali didžiuotis savo gerbėjais. Nuo pat pirmų sezono rungtynių jie ne tik gausiai rinkdavosi į Jonavos miesto stadioną, bet ir su komanda vykdavo į išvykas. Iš visos minios dažnai išsiskirdavo vienas nuolat itin triukšmingas, visus stadione savo palaikymo šūksniais užvesdavęs gerbėjas.

Garsiai rodantis savo emocijas, visada palaikantis komandą, ateinantis į stadioną bet kokiomis oro sąlygomis. Tai – Saulius Paškevičius, klubo žaidėjo Arno Paškevičiaus tėvas. Kartu su žmona jis šį sezoną praktiškai nepraleido nė vienerių rungtynių.

„Lietavą“ palaikau apie trylika metų, o dabar, kai joje žaidžia sūnus, tai praktiškai nepraleidžiu nė vienerių rungtynių. Ateidavau į stadioną, vykdavau į išvykas, praleidau gal vos vieną kitą mačą. Kai „Lietava“ pateko į aukščiausią šalies lygą, buvo nuostabu, tikrai smagu. Jautėsi sujudimas visame mieste. Žmona namie naktimis lovoje per telefoną žiūrėdavo rungtynių pakartojimus (juokiasi). Šis sezonas išties mums buvo įsimintinas“, – kalbėjo jonaviškis.

Jonavos futbolo mėgėjai „SMScredit.lt A lygoje“ buvo vieni gausiausiai lankančių šios lygos kovas. Per „Lietavos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ dvikovą susirinko net 1 100 žiūrovų – tai buvo vienas geriausių rezultatų visoje lygoje. Ištikimas klubo gerbėjas teigė nuo pat pradžių tikėjęs „Lietavos“ sėkme, o paklaustas apie įsimintiniausius momentus, jonaviškis išskyrė pakilią sezono pradžią ir savo sūnaus įvartį.

„Tikrai tikėjome nuo pat pradžių, kad komanda gerai pasirodys. Galbūt norėjosi, kad Pirmą lygą laimėjusių vaikinų komandoje būtų buvę daugiau, nes aš esu už Jonavos futbolą ir žaidėjus. Norisi matyti savus. Čia gal esu kiek nacionalistas. Kai pamatai miesto gatvėse savus žaidėjus, daug smagiau. Bet žinoma, be kitų žaidėjų nieko nebus, jų irgi reikia. Labiausiai įsiminė susitikimas su Utenos „Uteniu“, kada mūsų Arnas įmušė. Dar rungtynės Vilniuje, sezono pradžioje, kai su „Žalgiriu“ 2:2 sužaidėme. Buvo nuostabi atmosfera, puikūs prisiminimai iš šio mačo. O labiausiai nuliūdino LFF taurės turnyro pralaimėtos rungtynės su Marijampolės „Sūduva“ ir nesėkmės su Kauno „Stumbru“, – sezono džiaugsmus ir nesėkmes prisiminė S. Paškevičius.

Ne vienas klubo žaidėjas išskyrė draugišką atmosferą klubo viduje. Tą pastebėjo ir „Lietavos“ gerbėjai, kurie dažnai po rungtynių sulaukdavo futbolininkų padėkų už palaikymą.

„Komanda, kiek mes matėme, atrodė labai draugiška, jutome jų atsidavimą. Žinoma, savo sūnų palaikome stipriausiai, bet apskritai labiausiai patiko Borė (Valdemar Borovskij). Matyti, kad jis toks užvedantis komandą, gerai mato aikštę, praktiškai visą sezoną žaidė be keitimų, į atakas puikiai jungėsi – jis šaunuolis. Apskritai branduolį turėjome stiprų, norime, kad jis išliktų ir kitais metais.

Jautėsi, kad žaidėjai vertino mūsų palaikymą, po rungtynių visada ateidavo padėkoti. Mes irgi džiaugiamės, kad jiems tai svarbu. Sezono pradžioje daugiau žmonių važiavo į kitus miestus, paskui jų kiek apmažėjo. Tikiuosi, kitą sezoną į išvykas su mumis važiuos gausesnis būrys jonaviškių“, – kalbėjo ilgametis klubo gerbėjas.

Paklaustas apie kitą sezoną ir laukiančius darbus, klubo gerbėjas linkėjo, kad „Lietava“ nedingtų iš Lietuvos futbolo žemėlapio, ir skatino visus jonaviškius palaikyti savo miesto komandą.

„Norime, kad „Lietava“ išliktų, kad nebūtų tokios istorijos kaip su „Šiauliais“ ar Panevėžio „Ekranu“. Nesinori, kad įvyktų dažnas Lietuvos futbolo scenarijus: komanda žaidžia, paskui kilus problemoms išnyksta ir niekas jos net neatsimena. Norime, kad klubas laikytųsi. Mes, kaip žiūrovai, irgi galime padėti. Mums reikia kuo gausiau rinktis stadione, todėl noriu visus paskatinti tai daryti. Noriu, kas stadionas dainuotų. Kitą sezoną tikrai dainuosime.

Mylime „Lietavą“, būsime visada kartu su ja. Nesvarbu – ar pralaimėjimai, ar pergalės, būsime už ją ir su ja. Linkime, kad klubas eitų tik į priekį ir skintų pergales“, – sėkmės klubui linkėjo S. Paškevičius.

fklietava.lt informacija