Bėgimo entuziastai vėl rinkosi Jonavoje

Jau 16-ąjį kartą Jonava pakvietė bėgimo entuziastus į „Varnutės ruduo“ bėgimą, kurį vėl organizavo bėgimo klubas „Maratonas“ kartu su Jonavos sporto centru, Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija bei Jonavos savivaldybe. Šių metų bėgime sporto mėgėjai galėjo išmėginti 300 m (vaikai), 2,5 km distancijoje bei 10 km nuotolyje. Visgi, šiemet varžybose nedalyvavo pajėgūs tiek šalies, tiek ir mūsų krašto atstovai. Įvairių nuotolių bėgime varžėsi apie 200 entuziastų.

2,5 km nuotolyje varžėsi 2008-2014 metų gimimo sportininkai. Šiame nuotolyje dominavo svečiai iš kitų miestų, tačiau iš šeimininkai galėjo pasigirti prizinėmis vietomis. 14-17 metų amžiaus grupėje tarp merginų Orinta Stanevičiūtė nuotolį įveikė per 10:56 min. ir iškovojo antrąją vietą. Tuo tarpu 18 metų ir vyresnių grupėje tarp merginų sau lygių neturėjo Rūta Kazakevičienė (12:28), tapusi nugalėtoja. Toje pačioje grupėje antrąją vietą iškovojo sporto centro lengvosios atletikos trenerė, SK „Einius“ vadovė Gražina Goštautaitė (13:20).

10 km distancijoje Jonavos krašto atstovų taip pat nebuvo itin daug. Vyrų V35 (1976-1990 m.) grupėje ant prizininkų pakylos laiptelio užkopė jonavietis Tomas Apanavičius, kuris bendroje įskaitoje finišavo ketvirtas, o savo amžiaus grupėje iškovojo trečiąją vietą (36:53). Tuo tarpu moterų M35 grupėje jonavietė Viktorija Tamulaitė nuotolį įveikė per 49:40 bei iškovojo trečiąją vietą.

Kęstutis Putelis